Typy akvárií krevety

Typy akvárií krevety

Krevety modrý sen
(Modrý sen, neocaridina heteropoda var. Modrý)

Typy akvárií krevety

Shrimp Blue Sen Další krevety odvozené japonskými a německými chovateli. Neopardinová divoká barva (neocaridina heteropoda) (neocaridina heteropoda), která je známá pro jednoduchost. Odvozené krevety také neprovádí žádné zvláštní požadavky na jeho obsah a mohou být doporučeny nováčkem.

Modrý sen má velmi atraktivní modrou barvu díky, které dokonale kontrastuje na pozadí zelených rostlin. Na rozdíl od samic, kteří mají zaoblené břicho, jsou muži štíhlejší a mají menší velikost. V podmínkách akvária, velikost krevety dosahuje: muži - 2 cm, samice - 3 cm.

Udržování krevety Blue Sen může být ve společném akváriu s mírnou rybou. Extrémně podivně, tyto krevety vypadají jako společný obsah se žlutými krevety (žluté krevety) a oranžové krevety (oranžové potěšení krevety). Vzhledem k jeho malým velikostem může být modrý sen úspěšně obsažen v malých nano-akváriích, z nichž se pohybují od 5 l. V akváriu může obsahovat 20 litrů 15-20 krevet. Krevety jsou neustále v pohybu procházení kolem listů rostlin a jíst řasy. Je také velmi zajímavé pro chování krevet - jsou územní a v míře jejich sil chrání jejich úkryt.

Parametry vody, následujícím způsobem: teplota 22-26 ° C, tuhost DH 5-18 °, kyselina pH 6,5-7.5. Je důležité zachovat stabilitu parametrů vody. Krevety mají silnou imunitu v souvislosti s tím, co zřídka nemocní. Mělo by být známo, že voda by neměla obsahovat měď, což je destruktivní pro tyto krevety. Také je také velmi opatrný, aby se přiblížil substituci vody, v malých akváriích musí být nahrazena malými částmi, aby nedošlo k narušení rovnováhy teploty a kyseliny. Je nutné účinné filtrování a provzdušňování vody.Typy akvárií krevetyVe spodní části akvária je nutné umístit kameny, squashs a další dekorativní prvky, které mohou sloužit jako úkryt. Akvárium musí být hustě rostliny různé rostliny, mezi nimiž musí být mech obsažen, například plamen mechu.
S krmením krevet, modrý sen nevzniká obtížné. Jedí téměř každé krmivo, které jim dávají. Krevety jíst dětinské a také darovat ryby ryby. V případě nedostatku řas v akváriu můžete přidat tabletované krmivo obsahující spirulinu v menu krevety. Také jedí různé granulované krmivo, stejně jako nasekané do malých plátků, různé zeleniny (okurka, listy zelí, cuketa atd.).

Rozdělte data krevety je velmi snadná. Neustále chovají ve stejném akváriu, kde neustále žijí. Narodil se drobné krevety okamžitě rozzlobené v různých směrech a vedou nezávislý životní styl.

Životnost krevety Modrý sen v podmínkách akvária je asi 2,5-3 roky.

Modrá Jelly
Neocaridina heteropoda var. Modrá Jelly

Typy akvárií krevety

Jedna z verzí, tato morph je odstraněna z modré rili.

Parametry obsahu:

pH 6.4 - 8.0

KN 0 - 10

GH 4 - 18

T 18 - 26ºС

Takto z názvu, toto krevety má modrou průhlednou malbu připomínající želé. Intenzita barvy se může lišit od bledě modré až tmavě modré.
Muži od samic mohou být rozlišeny ve velikosti - muži menší. Vyrůstají až 2 cm dlouhé, zatímco ženy dosahují 2.5 cm. Dospělé ženy se dívají na sedlo.

Na podmínky zadržení, stejně jako všechny neigitiny, jsou nenáročné, pro které mohou být doporučeny nováčkem. Pro obsah hejna 10-20 Borkest, dostatek akvária s objemem pouze 10 litrů. Jednou týdně v akváriu musí být nahrazen od 10 do 30% vody. Obsahují borcerer může v obecném akváriu s jakýmkoliv agresivními rybami.Typy akvárií krevetyJíst téměř každé krmivo, které dostanou. Chtěl jíst všechny druhy ryb. Optimálně vhodné flakární krmivo obohacené Spirulina, stejně jako pláštky závodu pro soms. Je třeba se vyhnout pubrise.

Chov není speciální problémy. Téměř pro to potřebují jen opustit sám (odstranit ryby z akvária). Během prvního dne po molování se samice získají kaviár, barva kaviáru se může lišit od žlutého k hnědavě zelenému. Než nic malých krevetů začnou vejce zobrazit oči.
Z kaviárního šrafování již nekonečně tvarovaných krevety, které okamžitě začíná jíst stejné jídlo jako dospělí. Sexuální zralost dosahuje přibližně čtyři měsíce stáří.

Žlutý neon

Typy akvárií krevety

Jediný z krevet, který nese barvu čisté žluté. Tento druh byl odvozen kvůli výběru ze stejných divokých krevetů, ze kterého byl vyveden pohled na Sakuru, aby se získal nasycené žluté krevety. Barva se liší od nažloutlá až intenzivně žlutá.

Parametry obsahu:

pH 6.4 - 8.0

KN 0 - 10

GH 4 - 18

T 18 - 26ºС

Samice více než muži, malované v tmavší a bohaté žluté barvě a s věkem, intenzita barvy se zvyšuje, stejně jako zakřivené dno břicha. Stejně jako kalhoty na svých babes širší (místo, kde je kaviár hacknut po oplodnění). Kromě toho může být samice z muže odlišit přítomností sedla, která je u ženy, a která není.

Tento typ krevety může žít ve vodě s různými parametry - v měkké a tuhé vodě, s teplotou od 22 do 28 ° C, pH od 6,0 ​​do 8,0. Udržovat čistotu jednou týdně, je nutné vyrobit substituci vody. Žluté krevety s radostí bude jíst jakýkoliv krmivo určené pro ryby nebo krevety. Velmi movitý a prodlužující, za předpokladu, že voda je čistá a udržována v tomto stavu neustále. Krmení je lepší strávit jednou denně. Crossing je způsoben smrtí a může také způsobit problémy s kvalitou vody.

A pokud uchováváte čistotu vody v akváriu, vaše žluté krevety vás jistě potěší potomků. Aby se zabránilo překračování a ztrátě barvy žlutých krevetů, by neměly být uchovávány s jinými ne-digitty. Zdravá kolonie se rychle zvyšuje množství a samice nebudou neustále s kaviárem. Samice více než muži, mají tmavší žlutou barvu a také zakřivené břišní. Samice mohou mít také proužek podél zad, který se nestane u mužů. Žluté Neon ShrimpTypy akvárií krevetyPo dosažení sexuální zralosti ve věku dvou až tří měsíců, ženy přinášejí dobré podmínky, každých pět až šest týdnů smažit. Samice jsou velmi plodné, nosí více než 25 vajec 3-4 týdnů. Sedla a vejce mají také žlutou. Frys se narodily bezbarvé a získávají malbu v procesu vyrůstání.

Existují 2 variace žlutého neokaridinu:

Neocaridina heteropoda var.Žlutý oheň - žlutý oheň. Má krásnou žlutou lesklou barvu celého těla. Sedlo a kaviár příliš jasně žlutá.

Neocaridina heteropoda var.Neon žlutý oheň - neon žluté krevety. Má světle žlutý proužek, téměř fluorescenční, na zádech, který je pozorován hlavně u žen. Pásek u žen je vždy světlý. Muži, ona je bledá a ne vždy výrazná - může být přerušena.

Čokoládový neokardín
Neocaridina Heteropoda var. Čokoláda)

Typy akvárií krevety

Čokoládový neokardin pochází z Tchaj-wanu. Na domácím trhu se čokoládové krevety objevily poměrně nedávno, ale již se staly populární mezi akvaristy kvůli jejich zajímavým zbarvením a snadným obsahem obsahu. Je třeba poznamenat, že v obchodních sítích z větší části mají ženy více kontrastní barvy, samci jsou méně atraktivní, a proto jsou prezentovány v mnohem menších množstvích.

Neocaridina Heteropoda VaR předci. Čokoláda jsou nonokardinky divoká barva (neocaridina heteropoda). Samice mají kontrast hnědá barva, na rozdíl od maličkostí, která je výrazně bledší. Kromě toho jsou samci menší samice, jejich velikost je asi 2,5 cm, zatímco velikost žen dosáhne 3 cm.

Pro obsah krevetů bude dostatek akvária s objemem 30 litrů, ve kterých se můžete usadit s tuctem jednotlivců. Akvárium musí být hustě osázeno různými rostlinami. Na dně je žádoucí post mech, dubové listy, squashs a kameny.

Parametry vody, následující: teplota 23-26 ° C, tuhost DH 4-20 °, kyselina pH 6,5-8.0. Je nutné věnovat pozornost tomu, že během období krevety byla těsná jiná než v měkké vodě. Mladá skořápka se nemůže zahřát, což může způsobit smrt krevety. Dobrá filtrace, provzdušňování a týdenní substituce 1/3 akvarijní vody čerstvé.Typy akvárií krevetyS krmením krevet, neexistují žádné zvláštní potíže, t.na. Mohou říci všežravé. Oni rádi jedí Spirulina, různé suché potraviny, různé zeleniny (okurky, cuketa, listy salátu). Také menu krevety může být diverzifikováno s tvarohem a tabletovaným krmivem s obsahem vápníku.

Reprodukce

Jeho semi-rozmanitost čokolády neokardínů dosáhne ve věku 3 měsíců.

Krevety násobí téměř po celou dobu. Nemít čas na potleskovou ženu již pod břichem na sobě nová vejce. Inkubační období trvá 3-4 týdnů. Pro jednoho těhotenství, žena vytváří až 30 drobných krevet, které mají více bledou barvu než jejich rodiče. Jak stárnete, obraz jejich těla se stává bohatší.
Je třeba poznamenat, že čokoládové neokardiny jsou snadno přeříznuty jinými typy krevety a aby se zabránilo vzhledu hybridů, je nutné je obsahovat v druhu akvária, kde budou žít pouze krevety tohoto typu.

Průměrná délka života čokoládových neokardinů v podmínkách akvária je 2-3 roky.

Oranžový oheň
Neocaridina heteropoda var. Oranžový oheň

Typy akvárií krevety

Hlavní rozdíl mezi oranžovými světly je v plné barvě nasycené oranžové barvy, až k nohám.

Parametry obsahu:

pH 6.4 - 8.0

KN 0 - 10

GH 4 - 18

T 18 - 26ºС

Oranžový oheň je chovná skála, tento druh byl na Tchaj-wanu, kde byla jako základ přijata mateřské mateřské mateřské krevety Neocaridina Heteropoda Sakura. Jejich velikostmi jsou tradiční pro třešně, samice růst až 3 centimetrů, samců do 2,5 centimetrů. Intenzita barvy v pohlaví je pozorována. Mladý se narodil se světlejší barvou, ale v procesu vyrůstání palety barev.Typy akvárií krevetyŽádné zvláštnosti pro obsah a krmení, všechno je poměrně tradiční - čistá voda, hojnost rostlin a mechů v akváriu, skalnatá půda, mořské mandlové listy nebo sušené dubové, mizrky a t.D. Týdenní substituce vody od 10 do 30%.

Velmi plodné a ne příliš náročné pro různé stavy vody. Stále, vhodné pro milovníky novic. Při nákupu těchto krevetů pro chov je smysl koupit alespoň 8-10 kusů. Kaviár z světle žluté až jasně oranžové, na konci těhotenství se stává lehčí. Žít až dva roky.

Krevety třešeň

Typy akvárií krevety

Neocaridina Davidi Var. Červená) nebo Cherry (Cherry) je bezpochyby nejoblíbenější krevety v akváriu. Je nenáročná, to trvá dost dobře v různých parametrech a podmínkách, patrném, kromě klidného a sní zůstat pozůstatky krmiv v akváriu. Pro většinu akvaristů se třešňové krevety stává prvním krevetem a po mnoho let zůstává milovaný. Na obsahu a chovu třešní a náš příběh půjde.
POPIS
Jedná se o malé krevety, vzácné jedinci rostou až 4 cm velikost, obvykle jsou menší. Žijí asi rok, ale navzdory skutečnosti, že v akváriu je obvykle několik desítek, je obtížné přesně vyhodnotit. Jméno říká jméno samotné - Cherry, zejména vypadají jasně v akváriu na pozadí zeleně, například tmavé Yavansky mechu. O některých funkcích je obtížné říci, třešně jsou miniaturní a nic nepovažují za nic. Kolik žijí? Průměrná délka života je malá, asi rok. Ale obvykle během této doby mají čas přinést spoustu dětí.

Cherry krevety jsou skvělé i pro začátečníky, co je nejdůležitější, neobsahují je s velkými rybami. Cherry krevety jsou dokonale přizpůsobeny velmi odlišným podmínkám a parametrům. Neutrální nebo mírně kyselá voda (pH 6.5-8), teplota 20-29 ° C nízký obsah v nitrátech a amoniaku, takže všechny požadavky možná. Malé množství krevety může být obsaženo i v nano-akváriu v 5 litrech. Ale tak se cítí pohodlně cítit více než více a velký počet rostlin, zejména Makhove.MA, například Yavansky jim dává úkryt a krmivo, protože oddálí částice krmiva. Oni také jedí zoologickou zahradu a Fit Plankton, vytvořili na větvích mechů, s ním absolutně bez poškození. Kromě toho, mechy dávají útulku krevetům během molování a mladistvých po narození, velká hromada mechu se změní na skutečnou mateřskou školu.Typy akvárií krevetyObecně platí, že mechový paprsek v akváriu s třešní krevety nejen velmi krásné, ale také potřebují a důležité.Důležitou otázkou je malování krevety. Tmavší půdy a rostliny, jasnější, jak se na ně dívají, ale pokud je obsahují na světlém pozadí, pak se stávají bledším. Také jas červené barvy závisí na krmivu, živě a zmrazených potravinách, aby je jasnější a obyčejné vločky naopak. Můžete však dát speciální krevety krevety, posilovat červenou.
KRMENÍ
Než krmivo? V podstatě jedí různé mikroalgae. V akváriu jíst jakékoli druhy krmiv, ale některé preferují jídlo s vysokým obsahem rostlinných látek. Můžete také dát zeleninu: mírně neúspěšná cuketa, okurky, mladá mrkev, špenát, listy kopřivy a pampelišky. Vyzvednout kousky živých a zmrazených krmiv, radostně jíst jídlo pro krevety.
Sexualita
Muži menší a méně jasné než samice. Samtsha je ocas není přizpůsoben kaviáru, takže je to už a samice jsou širší. Je snazší porozumět muže nebo ženám při nošení ženského kaviáru, je připojen k nohám pod ocasem. Žena se neustále pohybuje a pohybuje se nohama, takže příliv kyslíku. V této době je to zejména buggy a udržuje temná místa.
dssddy

CHOV
Zcela jednoduchý proces, stačí vytvořit vhodné podmínky a pozemní samce a ženy v jednom akváriu. Kaviár může být viděn u samice pod ocasem, vypadá to jako hrozen. Proces páření třešní krevety vypadá takto. Obvykle po molování, samice produkuje feromony ve vodě, signalizuje muže, že je připraven. Samci, kteří slyší vůni začnou aktivně hledat ženu, po kterém je krátké párování.
Ve které případ, žena poprvé na sobě kaviár může upustit, pravděpodobně ve nezkušenosti nebo malých velikostech. Chcete-li snížit stres, zkuste v tomto okamžiku nerušit samici a udržet čistotu vody. Obvykle, třešňové krevety ženské poklopy 20-30 vajec do 2-3 týdnů. Žlutá nebo zelená vejce, jak se dozrávají, dostávají tmavší a tmavší. Když se krevety objeví na světlo, jsou malé, asi 1 mm, ale již přesné kopie svých rodičů. Prvních pár dní utratí

Krevety červený oheň
Neocaridina heteropoda var. Červený oheň

Typy akvárií krevety

V podstatě to je výsledek pokračování výběru Sakury, aby získal bohatší a jednotnou červenou.

Parametry obsahu:

pH 6.4 - 8.0

KN 0 - 10

GH 4 - 18

T 18 - 26ºС
Existuje několik variant, které se od sebe liší pro jeden nebo další znaky.

"Oheň červené krevety" - tělo a nohy jsou červené, bez proužků na skořápce. Může existovat nějaká průhlednost na skořápce a bude vidět sedlo, ale je stále těžké ho vidět se špatným osvětlením.

"Malované ohně červené krevety" - mají hlubší tmavě červenou, a to jak u žen a mužů. Sedlo je zřídka viditelný i pod pravým slunečním světlem a muži vzhled, stejně jako vysoce kvalitní červená sakura a malba vypadají jako samice.

"Červené třešeň bílé oči" - krevety s bílými očima.

"Sakura královská krev" - mají hlubokou purpurovou tmavě červenou nebo purpurově červenou barvu v dospělosti.

"Tchaj-wan oheň červené krevety" - velmi podobný oheň červené se dvěma výjimkami, nejprve mají jasnou monotónnou červenou barvu, pokrývající všechny viditelné kousky krevety a jsou reprezentovány vyšší procento (80-90%) potomků rodiče.

Nádherné, prolamované vytváření, s krásnou barvou - slušnou výzdobu pro všechny akvárium, ve kterém pro ni nejsou žádné nepřátele. Zvláště krásný vypadá "čisté" krevety s dostatečně hustým přistáním.Typy akvárií krevetyUdržet se v populaci jasných zbarvení, je nutné provést výběr. Samice od mužů k rozlišení dostatek jednoduchých: Pánské jedinci jsou rychlé, menší a méně malované. Bez tvrdého výběru na jasu je zbarvení nekontrolovatelně chovné krevety pro tucet generací (letos a půl) ztrácí svou barvu. Ne všichni a ne okamžitě se přechod provádí v důsledku hladkého snížení intenzity pigmentace. To znamená, že v potomcích jasných více krevet, většina z nich se stává krátkým, pak jejich potomci jsou transparentní s red-růžovým poklepáním, a poté, co jejich děti jsou již transparentní, s charakteristickými černými tahy na hřbetní straně břicha.

Stává se nejčastěji, ve velkých zarostlé akváriích, kde celá populace krevet pochází z několika někdy zahájených jednotlivců. Jinými slovy, v procesu konstantního úzkého přechodu (inbreeding) populace krevet degeneruje, což vede k návratu do divoké. Někdy však v populaci jsou krevety sklouzeny velmi zvědavou barvu - z bílé až červenohnědé a šedo-zelené, ale ke konsolidaci bez dostatečného počtu podobných jedinců není obvykle možné. Je bezvýznamné dát pár krevet jasně zbarvení v kompletním akváriu průsvitného - rychle "geneticky absorbující" a nestane se žádné zvýšení barvy. Je snazší zachytit další transparentní krevety z pasti čas od času od času a pak sítí jasně.

KRVAVÁ MARY
(Neocaridina davidi)

Typy akvárií krevety

Obchodní titulní možnosti: krvavá Marie, krvavá Mary Sakura
Velikost: Až 3 cm
Věk: Až 1,5 roku
Chování: velmi klidný
Optimální teplota vody: od 18 ° C do 27 ° C
PH je nutný: od 6,5 do 8,0
Celková tuhost vody: až 4-6 gh
Tvrdost uhličitanu: až 1 kN
TDS: 100-180
Doporučená jídla: řasy chipsy, špenát, speciální krevety krmivo a mandlové listyTypy akvárií krevetyTo je nový druh červených krevet odvozených tchajwanskými kočáry. Krvavá mary je odlišná od červeného sakur, světla a dalších červených krevetů intenzity a červené hloubky. Liší se od ostatních červených krevetů mnohem kratší rosstrum- Pokud má putrum krátké krevety v červených krevích, toto krevety nemohou být nazývány * krvavé veselé *

Sníhní sněhová vločka
Neocaridina srov. Zhangjiajiensis var. Bílý)

Typy akvárií krevety

Snowflake Shrimp je výběr produktem, který provedl německý Ulfrot, z divokého tvaru neo-rámu krevety (CF. Zhangjiajiensis). Shrimpová data po dlouhou dobu zkříženou se světlejšími jedinci, v důsledku které byla získána jejich bílá odrůda, která byla následně pojmenována s vločka. V současné době je sněhová vločka považována za jednu z nejvíce dekorativních mezi všemi známými druhy krevet. Díky své sněhové bílé barvě je téměř nemožné zmást další. Což je charakteristické, že její kaviár má také bílou barvu a připomíná své sněhové vločky, což opět potvrzuje správnost názvu krevety.

Sexuální rozdíly mezi krevetami jsou jasně vyslovovány. Samice větší muži a také sedlo, stejně jako širší shell. Původně, připraven k hnojení vajec je v sedle a po jejich hnojení mužem se pohybuje do břicha, kde se jeho další vývoj dochází až do vzhledu drobných krevet.

Parametry vody splňující krevety vločka musí být následující: teplota 23-28 ° C, tuhost dH 4-22 °, pH 6,2-8,0 kyselost. Je třeba mít na paměti, že teplota spodního krevetu zcela ztratí své reprodukční funkce a nemusí násobit v akváriu. Také vysoké nároky jsou prezentovány do čistoty vody, která se také odráží na schopnost krevety na reprodukci. Akvárium musí mít vysoce výkonný vodní filtr a provzdušňovače. Potřebujeme týdenní substituci 1/3 části akvarijní vody s čerstvým s podobnými parametry.

Stejně jako všechny druhy krevet, sněhové vločky jíst téměř jakýkoliv krmivo - listy hlávkového salátu a špenátu, řasy, různé rybí krmivo, stejně jako speciální krmítko krevety. Krmení krevety sněhové vločky zbytečné ne více než 1 čas denně. Platný zdroj musí být striktně dávkován, neumožňuje jejich překročení a zajistit, aby krmivo bylo konzumováno v 1,5-2 hodiny. Pokud krevety nejíme potravu během této doby, jeho přebytek by měl být odstraněn, prosiphing zem. S výhodou 1-2 krát týdně zařídit hladové dny pro krevety, když nedávají jídlo vůbec. To má obecně příznivý vliv na jejich zdraví a umožňuje vyčistit tělo z škodlivých látek.

Typy akvárií krevety

Ženské krevety sněhové vločky se stávají ve věku 1-1,5 měsíce.

Sněhová vločka krevety jsou spíše plodné. Žena jen atributivní k nástrojům další části kaviáru, a to se děje s určitou cyklometrií v kruhu. Těhotné ženy jsou neustále přítomny ve skupině pro dospělé krevety.

Kaviár je inkubován pod belchem ​​belchem ​​asi 1-1,5 měsíce. Tato data jsou velmi závislá na kvalitě vody a její teplotě. Může být přibližně posuzován, když smažení smažit o černé body, které se objevují na ikonách. Je také nutné vědět, že s cílem získat sněhově bílé krevety, je nutné obsahovat pouze tuto výběru, jinak bude křížová hnojení a krevety jiného barvení.
Sněhová vločka Shrimpová životnost v podmínkách akvária je asi 2 roky.

Černá Sakura - černá sakura

Typy akvárií krevety

Obchodní názvy: černá růže, černá sakura
Velikost: Až 3 cm
Věk: Až 1,5 roku
Chování: velmi klidný
Optimální teplota vody: od 18 ° С až 28 ° С
PH je nutný: od 6,0 ​​do 8,0
Celková tuhost vody: až 4-6 gh
Uhličitanová tuhost: až 3 kh

Atopsis - banánové krevety

Typy akvárií krevety

SHRIMP FILTER (LAT. Atyopsis moluccensis) má mnoho různých jmen - banán, bambus, les, atiopsis. Ale všechny silnice vedou do Říma a všechna jména na jedno krevety - filtr. V článku vám řekneme, jaký druh krevet, jak to udržet, jaké nuance v obsahu, proč to bylo takzvané.
POPIS
Dospělý banánové krevety Atiopsis roste o velikosti 6-10 cm. V tomto případě je očekávání životnosti 1-2 let, nebo o něco více za dobrých podmínek. Bohužel, velký počet filtrů filtrů umírá ihned po místnosti v novém akváriu. Je možné, že stres je vinen při změně podmínek zadržení a přepravy.Omalování krevet je žlutá, s hnědými pruhy a široký světelný proužek na zadní straně. Nicméně, v různých akváriích se může lišit v barvě a být jasně a poněkud temné. Přední tlapky jsou zvláště patrné, s nimiž krevety filtruje vodu a krmiva. Jsou pokryty tlustými ciliemi, protože je ventilátor připomínán.KRMENÍ
WASWA se nachází na tlapkách, jsou filtry, kterým filtrační krevety prochází proudem proudu a stará se o mikroorganismy, pozůstatky rostlin, řas a druhého malého odpadu. Nejčastěji sedí v místech, kde průtok prochází, dává nohy a filtruje proud. Když se podíváte, uvidíte, jak to složí "fanoušek", olizuje ho a znovu odrazit.

Bambusové filtry si vychutnávají okamžik, kdy jste sifonite půdu v ​​akváriu, kopat rostlinu nebo krmení ryby s malými potravinami jako zmrzlina Artemia. Snaží se blíže k takové dovolené. Jsou také aktivovány, pokud se filtr v akváriu umyje, malé kousky nečistot a potravin z něj vystupují a provádějí se průtokem.
Navíc mohou být krmeny skvrnami Artemie, Phytoplankton, nebo jemně nasekané vločky se spirulinou. Vločky jsou nasáklé a po zapnutí do Cashitz jen nechte následovat vodu z filtru.

Upozorňujeme, že v pet obchodech bambusové krevety filtry nejčastěji hladoví! Zjištění do nového akvária začínají lezení na dně a hledat v zemi alespoň nějaký krmivo. To je poměrně časté chování pro krevety z obchodu se zvířaty, takže buďte připraveni je přivést hojně poprvé.


Akvarijní krevety Filty vypadají velmi neobvykle v celkovém akváriu, sedí na výškách a catch vodní toky. Vzhledem k vlastnostem výživy a chování, dobré filtrování, čistá voda je povinné požadavky . Můžete použít vnější i vnitřní filtry, hlavní věc je, že dávají správný proud vody.Typy akvárií krevetyKameny, squashs, velké rostliny jsou velmi žádoucí mít cestu průtoku. Filtráty na nich sedí jako podstavec a sbírají plavání jídla. Banánové krevety jsou velmi drahé a mohou žít ve skupinách, i když v malých akváriích ukazují teritorialitu, ale bez zranění pro sebe. Hlavní věcí je strkat další z dobrého místa!

Je důležité sledovat, zda nejsou hladoví, což může být docela snadné, vzhledem k jejich neobvyklému. První znamení hladu - začínají strávit více času na dně, pohybující se při hledání krmiva. Obvykle sedí na kopci a chytí tok.
Parametry vody: pH: 6.5-7.5, DH: 6-15, 23-29c
Linka
Krevety filtráty v akváriu, stejně jako všechny krevety, messenger neustále, obvykle každé dva měsíce nebo tak. Známky blížícího se moltingu: za den nebo dva, krevety se začíná skrýt pod kameny, rostlinami, spinningem. Takže je důležité, aby byla tam, kde se bude schovat po dobu mol. Obvykle se moling dochází v noci, ale o několik dní se filtruje, dokud se chitin nevytvrdí. V těchto dnech je velmi zranitelný.

Zelené krevety Jade

Typy akvárií krevety

Popis
Neocaridina Heteropoda Krevety z Asie. Kde přesně není známo, ale předpokládá se, že její vlasti je pobřežní vody Číny nebo Tchaj-wanu.
"Divoký" Neocaridina Heteropoda roste na 2,5-3 cm. Muži menší než samice, jasnější. Samice mají zakřivený břišní a zvláštní "sedlo" v oblasti "krk". Tělo těchto krevet je podlouhlý, průsvitný s maskovací barvou. Cíny dominují zelensko-nahnědlé, ale někteří představitelé jsou přítomni v pigmentaci načervenalých nebo nažloutlých tónů.
Pro obsah v akváriu jsou vhodné různé parametry vody. Tento druh se může cítit pohodlně v měkkém a tuhé vodě. Jeho kyselost by měla být do 6.0 - 8.0 pH a teplota - 18 - 27 gr.S. Půda je vhodná pro obsah, oba speciální pro akvária a obyčejný písek nebo štěrku.Krmení
Při krmení Neocaridina Heteropoda Neočekávaná. Mohou být krmeny jemně nasekaný špenát, cuketa, ryby, rozmary a mnoho dalších. Současně je žádoucí je přivést pouze jednou denně, což jim dává jídlo přesně tak, jak mohou jíst během 2-3 hodiny. Protože překlápění může vést krevety k smrti a stagnující jídlo může zkazit kvalitu vody. Je třeba si pamatovat, že v povaze krevetů krmí na dlani a nejsou zvyklí na hojnost potravin. Nedostatek krmiva během několika dnů bude pro ně normou a bude naprosto neškodný. Někdy se doporučuje, aby je nekrmidovalo několik dní, aby očistily ekosystémové akvárium.Typy akvárií krevetyReprodukce

Pro ženy během puberty je zelená "sedlo" charakteristická. Vzhled "sedla" je signál, který žena odloží kaviár v blízké budoucnosti.

Během těhotenství jsou jasná zelená vejce jasně viditelná průsvitností. Období těhotenství trvá, zpravidla asi 30 dní. Neocaridina heteropoda krevety jsou extrémně plodné a poměrně snadno a často násobné v akváriu.

Krevety tygři
Caridina Cantonensis Sp. Tygr

Typy akvárií krevety

Tygří krevety, divoké formy bydlí v nádržích jižní Číny.

Caridina Cantonesis Sp. Tygr var. Červené

Kromě divokých forem v akváriích obsahují tygři odvozené podle výběru.

Parametry obsahu:

pH 7.0 - 7.5

KN 3 - 8

GH 6 - 10

T 18 - 26ºС

Na rozdíl od krystalů, tygři potřebují více tuhou a alkalickou vodu.

Optimální velikost akvária pro jejich obsah je 20-80 litrů. Koexistence s rybami je nežádoucí, výjimka může být dobytek, například ankotice nebo otocyncinusy, druhé jsou nejpřesnější z důvodu jejich malých velikostí (ne více než 3-4 cm).

Samice se liší od mužů větší a rozšířené zakřivené břicho. Je pravda, že tyto rozdíly se stávají patrnými, když krevety dosáhnou věku hawk, to je 3-5 měsíců. Po dosažení věku Hawk na krku se samice tvoří vajíčka, tzv. "Saddle". Když je připravena na přehrávání, zahájí akvarijní feromony ve vodě, díky kterým samci najdou ženu a padají s ní. Několik dní po hnojení, vejce se pohybují pod břichem žen. Najednou samice červených tygrů poklásí 20-30 vajec. "Těhotenství" trvá asi měsíc. Šrafovaný smažený v délce asi 2 mm, a po několika hodinách jsou schopni nezávislých jídel. Týden po "porod", žena je připravena vstoupit do kaviáru.

Tygři musí být odděleni od krystalů, aby se zabránilo nežádoucímu křižovatce. S společným obsahem červených a černých tygrů bude pozorováno postupné vymizení červených barevných pásů, protože černá barva je dominantním znamením.Typy akvárií krevetyTygří krevety krmí na dekompanizaci rostlin, spiruliny, flaky krmiv, cuketa, salát a t. D. Je velmi důležité, aby ji přehánět s počtem potravy, protože non-jíst zbytky zvýší hladinu dusitanů a nitrátů, ke kterým jsou tygři velmi citliví. Jídlo by mělo být konzumováno za pár hodin. V přítomnosti mechu a rostlin v akváriu můžete krmit krevety několikrát týdně, najdou potravu mezi rostlinami. Tygři mohou bezpečně dělat bez přídavného krmení 2-3 týdnů. Výborná volba podává dubový list, umístěné v akváriu. Je zdrojem užitečných živin pro krevety.

Od roku 2007 jsou modré tygři k dispozici od roku 2007 . Jejich progenti jsou krevety obyčejní tygři, v jejichž potomcích, které "vystřelily" jedinci s různými intenzitami v modrém těle. V potomcích modrých tygrů nejsou všechny krevety malovány v modré nebo modré barvě, určité procento tvoří tygry obyčejné barvy. Stejně tak však mnohem méně často, v potomcích obyčejných tygrů se zdají krevety s modrou barvou.

Modré tygři zahrnují krevety namalované z slabě modré až tmavě modré, téměř černé. Modrá barva nejvíce tmavých představitelů může být někdy vidět, jen posílat na ně.

Krevety Amano

Typy akvárií krevety

Chov Shrimp Amano
V tomto článku se pokusím podrobně popsat celý proces.
Základní momenty:
Krevety sami velmi živé a to +
Mají larvální etapu a je -
Nejpříjemnější je vývoj ve solené vodě, je také -
Myslím, že mnoho akvaristů znají tyto újmy, a mnozí přemýšleli o svém chovu, aby udržel obyvatelstvo nebo pro komerční účely. Někteří se podařilo a někteří říkali, že se ukázalo ....)) Každý ví, co je to složitost v chovu Amanok, a to přítomnost larvální fáze, a každý ví, že larvy se vyvíjejí v solené vodě. Vlastně musíte opakovat přirozený cyklus vývoje tohoto zázraku.) Nebudu moc táhnout a vlastně.
Pro chovné krevety Amann, budeme potřebovat:
Nástroje ředění
jeden. 10 l akvárium.
2. Mořská sůl.
3. Refraktometr nebo vlhkoměr. (lepší a oba)
4. Kapátko
5. Kapacita na 1 l
6. Svítilna
7. Ohřívač (volitelná)
osm. Stříkačka na 5 ml a 20 ml
devět. Svítilna
deset. Gramové váhy.
jedenáct. Kompresor s postřikovačem.
12. Krmit.
třináct. SIGDICE (volba)
čtrnáct. Amano Shrimpe sami.Výcvik:
A tak si všimli krevety v akváriu, které jsem skóroval kaviár. Bereme kalendář a oslavujeme tuto akci s červeným hrnkem. Máte přibližně 25 dní před výpisem kaviárem. Jakmile dali značku v kalendáři, začneme vaření akvárium.
Poznámka: Moje samice jsou kaviár na kaviár 25-27 dní při obsahové teplotě 26-28 stupňů Celsia.
Úprava vody:
Sůl jsem použil Seachem Aquavitro slanost (nepoužívejte potravinovou sůl, potravinový náboj a jodizovanou sůl. Pouze sůl pro útesy!!! )
Voda by měla být buď destilovaná nebo reverzní osmotická nebo deionizovaná. (Nepoužívejte vodu z kohoutku!!!!)
Příprava mořské vody: Vzal jsem destilovanou vodu 3 l. Zahříván na teplotu 40 stupňů a rozpuštěné soli v něm s výpočtem 70 gramů na litr. Dejte si den na provzdušňování, pak se nalije do akvária a přidal destilát, dokud se slanost stala 35 ppt. Když akvárium povodně zapne světlo na den hodin, a obrátit provzdušňování (nejlépe přidat Mosura Shrimpton 1/3 dimenzionální lžíce za týden). Během doby, kdy Amanka nese Caviar Aquarium a bude pro larvy příznivé prostředí. V průběhu této doby potřebujete ovládat slanost a udržet na 35 ppt .
Resetovat ICRES:
Larva v prvních dnech života je resetování kaviáru. Po 20 dnech, pečlivě zvážit krevety, kaviár by měl vypadat výrazně a černé tečky budou na něm viditelné (oči budoucích larvů). Během tohoto období, krevety je lepší přistát z celkového akvária v jiném místě, kde není ryba a stojí erlifed filtr. V článku M.Norien je velmi úspěšná fotografie (kdo má zájem)
Poznámka: Moje amquers žijí samostatně, neseděl jsem. Od 15-17 dnů těhotenství jsem chytil 1-3 larvy denně před hlavním resetem kaviáru.
Poznámka: Pokud sedíte samice na resetaci kaviáru do otevřeného akvária, musíte dát skleněné sklo. Krevety Pokud se vám nelíbí podmínky, které usilují o únik z akvária.
Upozornění: Nevyrovnejte krevety v solené vodě!!!
A tak je Amanka vysazena a začala resetovat kaviár, reset trvá 1 až 3 dny. Jakmile jste viděli, že kaviár na babie už nevrátí chudým chlapcem zpět do celkového akvária . (Během tele musí být filtrování vypnuta. Lze použít pouze provzdušňování.)
Všechna ostatní pozornost by měla být věnována larvům. Nejprve, když jste viděli, že se akvárium objevilo larvy, ne paniku a nevidí je, aby je chytili a dali ji do slané vody, za druhé, když jste viděli první larvy, je vhodné dát na hodiny tmavé světlo.
Akvárium připravené pro přistávací larvy

Lesní larvy:
Larvy je velmi malá přibližně 1,8 mm, plovoucí hlavu dolů. Jejich obzvláště užitečná vlastnost je, že mají pozitivní fototaxi (jít na světlo). Vypočítat je můžete čekat na temný čas

Macrighium Shrimp

Typy akvárií krevety

Macrobrachium - macrobhium krevety
Název: Macrobrachium - Makrechium krevety
Oblast stanoviště: Severní Amerika (Mexican Bay Plavání), Jihovýchodní Asie (Thajsko, Malajsie)
Velikost: od 5 do 30-40 cm
Teplota vody: 26-30 ° С
Další indikátory: pH 7,2-8.4
Reprodukce: Brasswater pro larvy
Chování: Agresivní
Obtížnost obsahu: Střední video
Sladkovodní krevety Macrobrachium patří rodině palamonidae a má asi 200 druhů. Někteří druhy mají zajímavé jména, například, makrechium tučňák nebo makrechium yeti. Výhledy se vzájemně rozlišují různými barevnými variacemi. Pigmenty černé, neon-modré, žluté a oranžové karotenoidy se účastní barvy. V akváriu, dospělý, krevety mohou získat malbu v závislosti na barvě štěrku.Ale výrazný rys krevety rodu macrobrachium je příliš zvýšil druhý pár končetin, zejména u mužů. Proto jsou tyto krevety jinak nazývány s dlouhodobými krevetami. A u některých druhů je prodloužena pouze jedna dráp, druhého řádného velikosti.

Krevety macrobachium vedou velmi aktivní životní styl, neustále čištění jejich končetin z nečistot částic. Faktem je, že šest nohou je pokryto chemoreceptorovými buňkami, což pomáhá vůni detekovat potravy ve vodě. Dlouhé drápy také provádějí smyslové funkce. Proto končetiny potřebují konstantní čistotu. Během námluvy pro ženy, muž využívá drápy jako muž-muž jeho ruce - pro objetí a držení ženy. Sledujte je v akváriu - jedno potěšení.Typy akvárií krevetyFunkce obsahu
Makrechium krevety vyžadující kyslík ve vodě. Proto je potřeba dobrá provzdušňování. Optimální hustota přistání - 5 jedinců na 1 m³. S hustším výsadbou, krevety zvyšuje agresivitu, která ohrožuje poranění a dokonce smrt. Vzhledem k tomu, že makro zpracování krevety mají různé délky, pak určit hustotu přistání používat pravidlo - plocha 120 cm² pro každou cm délce těla krevety.
Makrechie krevety přežijí ve vodě s teplotním rozsahem od 22 do 32 ° C, nicméně s extrémními ukazateli tohoto rozsahu, rostou špatně a nezobrazují aktivitu.
Nemilujte osvětlení s rovným sluníčkem, s radostí skrýt ve stínu akvarijních rostlin.

Krmení
McKrochium Shrimp menu ovlivňuje jeho extenzitu. Rádi jíst živé červy trubky, drcené šneky, měkkýši, kousky ryb, chobotnice nebo krevety, vařená rýže, pšenice, fazole. Kromě toho není averze vychutnat ořechy, řasy, ovoce, vařené vejce. Samice makrorocviček jsou zvláště nenávisti, kromě krmiva, které jim daných, mohou vinit akvarijní rostliny, často je vytvrdil s kořenem. Dokonce i na umělých rostlinách jsou stopy jejich pokusů.

Linka
Mladá čočka každé 2-3 dny. U dospělých, frekvence moltů závisí na podlaze: Samice jsou spojeny každých 20-40 dnů, mužů - 1 čas za šest měsíců. Pro bezpečný únik moltování je velmi důležitý pro udržení pH vody na úrovni, ne nižší než 7,0. Krevety macrobrachium podléhají "smrti z moltingu": Nemám šanci osvobodit se od shellu, zemřou a umírají. To je způsobeno nedostatkem sójového lecitinu ve výživě. Tato mezera lze vyplnit, periodicky krmení jejich prsa.

Reprodukce
Pro získání potomků je nutné umístit larvy ve slané vodě. Ve sladké vodě zemřou na pátý den. Vzhledem ke složitosti procesu doma, krevety makrechuhum, stejně jako Amano, téměř se násobí. I když existují informace, které některé typy makrobrachií plemen ve sladké vodě.

V posledních letech, v Severní Americe, v Severní Americe existuje prudký pokles počtu makrochiových krevet v důsledku konstrukce přehrad a jiných překážek, které brání larvám migrovat po proudu na slanou vodu a zejména zpět na čerstvé zásobníky.

Kardinál Shrimp

Typy akvárií krevety

Kardinální krevety - rezident jezer Sulawesi, uzavřené v jasném plášti
Kardinální krevety lze nalézt také pod názvy kardinálových krevet a Caridina Sp. "Kardinál". Za tímto obyvatelem, Sulawsey jezera lovila poměrně dlouhou dobu. A teď lze nalézt v amatérských akváriích. Neobvyklý název Krevety si zaslouží díky původní barvě. Shell, z nichž barva se liší od světle červené do Burgundska, podobá se kardinálového pláště. Zdůraznit neobvyklé oblečení bílé tečky s modrým lemováním.
Krevety byly objeveny v Indonésii, na ostrově Sulawesi. Neobvyklá krása a přirozená zvědavost činí pozorovací proces extrémně zajímavý. To však neznamená, že obsah kardinálu může zemřít. Tato "perla" je určena pro ruce zkušených akvaristů a ne nováčků. Popis Cardinální krevety se liší v malých velikostech. Délka dosáhne pouze 1,5-2 cm. Nicméně, toto malé studio podmořského dna je obtížné si všimnout.

Luxusní oděv vrhá různé odstíny červené, směřující k vysokému (ve srovnání s jinými krevetami) "San". Potvrzuje tuto další výraznější funkci - bílé přední tlapky, které krevety rychle červí, sbírání potravy. Kardinál patří do rodiny Atida (ATYIDAE), rod Caridina (Caridina). Vždy v dohledu, milující míru a snadno najde společný jazyk s jinými krevetami a malými rybami. Puggy. Obsah s velkými agresory - nepřijatelné. Pokud budou nádrže obývat Slavsovsky hlemýžďky. Nejenže umožňují obnovit přírodní podmínky, ale také pozitivně ovlivnit činnost kardinálových krevet.

Zadržovací podmínky, aby se krevety cítili doma, budete muset zkusit. Teplota vody by neměla klesnout pod 26 stupňů. To může vést k smrti. Ztuhlost - 7, kyselina - 7. Jako půda použijte velký lehký písek. Pro zdobení nejvhodnějšího vápence a korálů. Obecně, tím více kamenů, tím lépe. V přírodě jsou kameny Dům kardinálů a jejich povrch je pastviny. Jsou neustále hledat potraviny, svědomitě čisticí močové a balvany z řas. Krmení některých mylně věří, že není nutné se postarat o krmení kardinálů. Řekni, že se živí. To není pravda. Krmné mazlíčky následuje 1-2 krát denně. To je za předpokladu, že krevety žijí s rybami. Oni ochotně jedí vše, co zůstává - kousky krve, suché potraviny, rostliny, zeleninu, ale bude ráda a další léčba.Typy akvárií krevety

Pokud krevety žijí sami, pak je menu vytvořeno ze specializovaného továrního krmiva. Krmné krevety s kousky masa a ryby, okurka, cukchild. Množství krmení se zvyšuje na 3-4 krát. Je důležité, aby krmivo bylo konzumováno po dobu 40-60 minut. Přehybnost vede ke změně parametrů vody, což nepříznivě ovlivňuje zdraví kardinálů. Aktivnější krevety jíst ve večerním dni a večer, když je světlo vypnuto. Čas od času k obnovení hydrochemických ukazatelů a očištění zažívacího systému SHRIMP samotných, zajistí vykládání dnů. Chov je vynásoben krevetami kardinálem v čerstvé vodě.

Samice produktivita - až 15 ikon. Čas na nošení - 1 měsíc. Stage larvy je nepřítomnost, a přes položenou čas existují velmi životaschopné zločince, které jsou prakticky odlišné od dospělých na zbarvení. Od prvních dnů života mohou hledat. Získejte smažit od kardinálů není tak jednoduché, jak se zdá na první pohled. Potřebujeme trpělivost, péči a údržbu optimálních parametrů vody. Nicméně, tam není nic nemožné a potomci některých chovatelů, získaných v zajetí - nejlepší důkaz o tom.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobny