Cruise: popis, zobrazení, fotky

Cruise: popis, zobrazení, fotky

Rak.- Astacus fluviatilis l. Cruise: popis, zobrazení, fotky

Žije ve většině částí řek a jezer a je rozdělen do několika odrůd, vyznačujícími se jak velikostí, tak některé rysy těla. Barva jeho obvykle hnědé-naznačené nebo isxin-hnědé, ale změny v závislosti na místě a vlastnictví vody, takže někdy i ve stejné řeky jde z tmavě hnědé v hnědé červenohnědé, kobaltu, jasně červené a dokonce špinavé bílé. Existují vzorky, které a v živé formě mají stejně červenou barvu, která se získá po vaření. Poslední barva závisí ve všech pravděpodobných nebezpečích, z účinku slunečního světla, které je často vystaveno rakovině skořápky v době, kdy se dostane z vody. Konečně existují ještě albinos - zcela bílé rakoviny, která záleží, by to mělo být, a to jak z degenerace, a zejména z hledání je v hlubokých štěrbinách a místech, zcela bez světla.

Kromě řek a jezer se rakovina přichází v rychlých proudech s čistou, průhlednou vodou, stejně jako příležitostně a v tekoucí rybnících, kde to zhroutí z řeky.

Rakovina miluje mělké, tekoucí a zamilovaný do nějakého místa ho někdy neopustí celé měsíce. To obvykle sedí v houpači, nebo plazí, stočí se s pomocí čtyř párů jeho malého páru, a jen s nějakým náhlý hluk nebo strach dělá skoky zpět, bít, že existuje energie široce otevřená, ve formě a ventilátor, ocasní prádlo. Před těmito čtyřmi páry nohou, které mu slouží k pohybu, je další, větší pár, končí značné zahušťování - drápy. Tyto drápy jsou hlavním nástrojem útoku a ochrany rakoviny a samozřejmě mají větší sílu než více rakoviny. Existují raky, radost z vyčinění, které mohou ublížit paži krvi, a ryby nebo jiné měkké zvíře téměř snížit na polovinu. Speciality se vyznačují samicami - Rachi. Popadl jeho nepřítele, Rachikha to nevytváří, dokud nebude nebezpečí projde, a pokud je odpor velmi silný, bude spíše obětovat své střety, spíše uvolní kořist.

Tělo rakoviny je pokryto hustým vápencovým plášťem končícím na straně vycházející z hlavy, na obou stranách, které se nachází na oku, který sedí na noze, s nímž se může otáčet ve všech směrech a pod Dvojice dlouhých chapadel, volal v koleji Usami, kterou rakovina drží vždy natažený a posílá na druhou stranu, kde se cítí nebo vůně potravy, nebo nějaké nebezpečí. Stěhování knírku se s nimi snaží dotýkat se s nimi, a pokud je to jídlo - procházení, a pokud nepřítel se schovává v oblasti noura a tleskal ocas, je ve spěchu odstranit.

V hlavním segmentu tohoto páru se Capacle nachází takzvaný Slyšení Amerel, ve kterém volně váhá oblázky. S občerstvením je to spojeno s rakovinou, pocit rovnováhy: Když v období molování, který bude uveden dále, oblázky této doby zmizí, rakovina a smysl pro rovnováhu zmizí. To se cítí, zřejmě, rakovina sám, protože pokaždé po aktualizaci samotného skořápka, s pomocí culley, zvyšuje malý písek a dává ji do nového sluchového hýčkání.

Odpoledne, on udržuje většinou na dně pod kameny, kořeny nebo v Yams na břehu, a v noci vychází z jeho útulků a smys, hledají jídlo, skládající se z larvů hmyzu, rostlin, měkkýšů a ryby a roztrhané maso a obecně padl. Zavede zvláštní slabost k druhému a cítí téměř několik sedm. Vyzkoušejte příklad, aby se hodil do vody, kde raka rozpadá mrtvolu nějakého zvířete, a budete ohromeni, s jakou rychlostí se objeví všude. Obecně, jak se zdá, že rakovina se nemá ráda polštářka jako její ostrý zápach. Přinejmenším, jako jinak, vysvětlit skutečnost, že stoupá s chamtivostí na maso, i když to nebylo poškrábat, ale směje se jako vůně jako vůně: terpentýn, asafetid a t.P., Než obvykle zkušený Rakolov a lákat ho do jejich pasti.

Lov hlavně v noci, rakovina nicméně nedává sestup nikomu a během dne a sedí v jeho díře a opalování ve svých kulinských lidí, pečlivě monitoruje se svým knírkem pro všechno, co se děje před ním. Ať už se plazí kolem šnek, zda je tadpole plovoucí nebo dokonce žába - vše je již zachyceno a pohltil. Dokonce i vodní krysy a sestup nedává - naživu nebo mrtví, stávají se jeho kořisti.

Obecně platí, že pokud jde o potraviny, rakovina se nestane. Jí i rostliny a obzvláště miluje šťavnaté kořen mrkve a obsahující vápno Topnyak (Chara). V zájmu vápna potřebného k vytvoření jeho skořápce, jí měkkýši spolu s jejich umyvadlem a dokonce jen jedno skořápky, snížit jak měkkýši, a k němu jako raky.

V létě, rakoviny žijí obvykle v malých vodách a pokud se narazí na hluboké, otvory se blíží k povrchu, takže je vhodnější ryby a zahřátí občas na známém slunci, které milují moc, zejména krátce před molováním. V zimě se drží převážně v hloubce, v místech, kde je půda silná, hlína nebo písčitá s osvětlenými vrstvami (měkké, viskózní yals a volné písky nemohou tolerovat), stejně jako pod kameny a starými kořeny ze dřeva.

Na západě, Raks tráví zimu v probuzení, ale zdá se, že jsme ponořeni do hibernace. Přinejmenším, podle jednoho mladého pozorovatele opakovaně přivedl muly kurva kalu a v nich směšné raky, které, které jsou umístěny v teple, se málo dostat do svých smyslů a přišel.

Rakoviny nejsou příliš plodné. Žena, v závislosti na velikosti a věku, nese 20 až 160 vajec, takže je nutné zvážit prostřední číslo, které má být považováno za samici více než sto vajec. Házení a zrání těchto vajec je doprovázeno mnoha velmi zajímavým okolností.

Již s nástupem éry tření, který se obvykle děje na konci nebo počátkem prosince, v oplodněných fenech mezi posledním párem nohou jsou řady bílých trubek ve tvaru písku a trochu vlevo od otvorů umístěných na ulici Základna třetího páru nohou, vejce vypadnou. Ale vejce zde nezůstávají, ale spíše do ocasních segmentů, zavolal v hostelu rakoviny, které jsou připojeny na falešné nohy s pomocí speciální mléčně bílé lepicí hmotnosti, vyvíjející se pod plášťem rakoviny a nátěrových vajec v forma dim nadržené sply. Vzhled této bílé kapaliny je obvykle znamení testikulární zralosti. Následně je to prodloužené a zabalené, tvoří každý např.

Dodává se jako svazky ikony, žena je tvrdá pět na dně a pak se také třese s výkonovým ocasem, část, možná, aby je umyl, a co je nejdůležitější dodat je nezbytné pro rozvoj jejich kyslík. Zvláště to často produkuje třepání v posledním období vývoje vajec, když se zdá, že potřebují zvláštní hojnost vzduchu, pro srdce embrya bije v této době tak často, že počet fouk za minutu přijde 185.

Tak byl Rachiha zraněn se svými vejci do mrazů a na porážce sněhu a stráví celou zimu s nimi v Norahovi a bez ohledu na to, jak. Je úžasné, že v pokračování celé zimy nejezuje nic.

Konečně, okamžik výstupu z kartonu, druhý je odhalen ve středu a tvoří něco jako zveřejnitelné skalve dřezu nebo kryté kapsy. Páteř směrem k otvoru je vyrobena čas od času k přerušení, že nejprve uvolní přední část, pak případ, a pak ocas a čípek. Konečně, všechno je obrovské zvíře (nyní má asi 11 milimetrů délky - velikost malé mušky) narovná, ale nemůže být oddělena, jako malé drápy, které mají na koncích ohnuté uvnitř háčků, tak pevně spojené do matčinu tlapka pokrytá nějakým lepidlem, že žádné pohyby nejsou schopny je odtrhnout od ní. Dokonce říkají, že když v této době ponoříte matku do alkoholu, pak se s ní nebudou oddělit.

V pokračování celých pěti dnů, Huxley říká, užil jsem si tu okouzlující podívanou a nic by nemohlo zmizet. Podobné rodinné scény a zobrazení nás na obrázku připojen zde (rýže. deset.2) - A, B - Falešná noha (noha pod rakovinným krkem) žen, e - poloviny bunting vajíček, ze kterého právě vylíčil, D a D `- zábaly. All Image Zvětšit 4 krát.

V takovém spojeném stavu, zábaly zůstávají asi 10 dní, po kterých by měl být první molt, as ním první osvobození. Ale tady se zábaly nejsou okamžitě rozhodnuty opustit svou matku a více času se uchýlil, v případě nebezpečí, pod její ochranou a skryl s ní na ocasu, jako v nějakém úkrytu.

Po obdržení nějaké svobody pohybu, tato malá zvířata spěchají rozšířit, alespoň na velmi krátkou vzdálenost, pokaždé, když budou trochu pozastavit, ale jen riziko je, jen utírání vody je trochu silnější, jako by matka Signál, spěchat všechno se snaží a sbírat se v její hromadě na ocasu a ona, pro jeho část se snaží, pokud je síla dost, skryj je na bezpečném místě. Taková bezmocnost trvá na krátkou dobu a brzy obal, lámání navždy s matkou, hledá úkryt v dolní části řece pod oblázkem nebo kopíruje sám sobě, obecně dostane všechny triky a charakteristické vlastnosti vlastní plemeno.

Doba uvolnění háčků z lícníka závisí do značné míry na teplotě vody a to se děje se středním číslem asi polovinou června nebo začátek května. Jen šrafované drobky mají, jak jsem už řekl, asi jeden/deset Délka Santimeter I jeden/třicet Santimeter Šířka. Základem culsenes těchto babes, vnějšího okraje a špičky jejich nohou - červená - všechno ostatní bledý a jen skořápka je nazelenalá s červeným mramorovým rozvodem.

V prvním roce svého života, rakovina, podle Schotranu, linky osmkrát. První z jeho molingu se vyskytuje, jak jsme viděli, zatímco je připojen k mateřskému ocasu, a další sekundu, třetí, čtvrtý a pátý jeden s intervaly tří týdnů každý, takže všechny 5 řádků jsou mladé šití stojan kolem 90 až 100 dnů, od července do září. Od posledního měsíce do dubna do příštího roku je pasáž - neexistují žádné moltové a od května do srpna, šestého, sedmého a osmého. Druhý rok, rakovinové linky 5 krát, t.E. V srpnu, září a květen, červenci příštího roku. Ve třetím roce - dvakrát a pak, počínaje čtvrtou, jen. Tak, protože se jedná o růst, který se zvyšuje pouze, že během molování se začíná pohybovat ještě pomalejší.

Potvrzení o tom nalezneme v subeyranu, který důkladně měřící v pokračování mnoha let, roční nárůst rakoviny, zjištěno, že v prvním ročníku se zvyšuje o každoročně o 4 centimetrů, na druhé straně 3, na třetí a čtvrtém místě - o 2, a pak počínaje pátým, dorazí nejvýše jako polovina, hodně jednoho centimálu za rok. Tento nárůst se i nadále zvyšuje, dokud nedosáhne (ve výjimečných případech) obrovský nárůst o 20 centimetrů rakoviny růstu. V jakém roce dosáhne těchto velkých velikostí - stále neznámých. Je známo, že život těchto zvířat trvá až 15-20 let. Úplný sexuální vývoj rakoviny dosahuje ne dříve než 6. a ve vzácných případech 5. ročníku. Stejná malá samice a kaviár se objevují téměř anomální fenomén.

Máme molting dospělých raků obvykle mezi květnem a zářím, a většina z celku 15. června, kdy žito začíná.

Cancer Molting je nejkrásnější doba života a je vždy doprovázena velmi bolestivým stavem, který často končí i smrt. Zejména katastrofální, to se děje pro mladé kopie. Tato bolest se děje především, protože rakovina musí upustit veškerý kryt a nahradit ji zcela nový.

To je způsob, jak je tento zajímavý proces popsán.

"Už několik hodin před začátkem plísní, - on - on - on - on, on-on, - rakovina začíná otírat jeden člen o druhém a bez změny místa, střídavě se pohybovat. Pak spěchá na záda a křečovitě ohýbá a prodlužuje ocas a knír se také přicházejí do nějakého křečového škubání. Všechny tyto pohyby jsou uvolněny členy v skořápce a expandují poslední. Po tomto přípravném prací je rakovina čerpána (pravděpodobně způsobena kompresí, která je podrobena svému tělu uvnitř pláště). Potom tenká skořápka spojující zadní část skořápku s prvním kruhem ocasu (krku), praskne a předloží trupu, pokryté novým, stále měkkým krytem, ​​tmavě hnědá barva je ostře odlišná od boot-zelené barvy bývalý shell.

Po dosažení této fáze je rakovina na chvíli pozastavena, a pak se shromáždila s silami, opět vede ke všem tělům a všem členům.

Vezde zezadu a pod obložením dostat se z těla, shell je nyní jen v blízkosti hlavy. Stále úsilí - a ze staré skořápky se dostat z hlavy, očí a chapadlů a jsou vytáhnuti jeden po druhém, nebo nejprve s jedním, a pak na druhé straně, okamžitě všechny nohy. Je třeba poznamenat, že trhliny vytvořené ve skořápce přispívají k této těžbě členů. Pokud se však z nějakého důvodu člen nedostane ven, pak by rakovina vůle nebo unsillets měl skončit s ním a trhá, odtrhne se ve staré skořápce.

Jak brzy byly tlapky osvobozeny, rakovina táhne hlavu a tělo z skořepiny a narovnává ocas, dělá ostrý skok vpřed. Tím uvolní druhý, a tedy opustí svou starou skořápku navždy, který, klesající vedle něj a tahání prasklin, tak tvrdě na svém bývalém majiteli, že se pohybuje, mohla být považována za živou rakovinu. ".

Všechny tyto napětí, všechny tyto práce je velmi unavená z nešťastného rakoviny a pokud přidáte do toho smrtelného strachu, že zažívá, pociťuje úplně bezbranný, hledá všude azyl od Yaro, který sleduje jeho chamtivých setkání, pak se jeho bolestivý stát stává úplně srozumitelný. Zvláště pneumatiky Molování starého polštáře rakoviny. Po něm oslabují tolik, že neuvádějí téměř žádné známky života a leží na straně jako mrtvé. "Najít to," říká Fenututin, "Myslíte si: Dává to do košíku nebo přestat?? Pouze v čerstvém odpočinku pachu odhadněte, že rakovina je stále naživu. Nemá žádnou sílu narovnat její tělo, ani jeho podrážky, které jsou vždy v nepořádku: někdy se navzájem tkané nebo ohýbat háček a otvory, zůstávají v této poloze po celý rok. Staré lechté v této době jsou často nalezeny mrtvé, jen polovina těch, kteří byli ulička: jasný znamení bezmocného stáří. Proto je molting jako přirozený konec života rakoviny ".

Ale tady prochází pár dní - tělo rakoviny je pokryto novým vápencovým skořápkou, a cítí se v něm docela bezpečný a tak šťastný, jakmile rakovina může být. Současně s vyřazením skořápky, separace a erupce žaludku skořepiny a nahrazení novou skořápkou. Takže zvíře je aktualizováno a nejen nejen s vnějším povrchem, ale také z vnitřního povrchu. "Co by to nebylo," gatvit vykřikne, ze kterého jsme si tento detail vypůjčili - jiní z nás pro takovou schopnost omlazovat, čas od času do doby žaludku!"

Doba trvání vazby rakoviny závisí především na jeho pevnosti a okolnostech, za kterých se provádí, a může trvat od 10 minut do několika hodin. Kromě toho závisí také na přítomnosti rakoviny v žaludku speciálních oblázků vyrobených ním, nazvaný obyčejný saccias nebo okurky. Tyto laterální oblázky jsou v těle rakoviny nejsou neustále, ale na pozorování Schotranu, přibližně 40 dnů před molováním ve čtyřletém rakovině, v o něco méně času pro mladší rakoviny a pouze 10 dní v jednom let starý. Nalezení do žaludku, tyto kameny jsou zmizely, pak absorbovány a celý sací proces, v závislosti na věku rakoviny, trvá 30 až 80 hodin. Pokud byly okurky ještě plně vytvořeny nebo roztok není zcela absorbován tělem rakoviny, pak molting je špatný, a existují případy, kdy rakovina v té době umírá rakovina. Po molting molts opět zmizí a nezdá se dříve než výše uvedený čas až do dalšího migra.

Nedávno zahuštěný, načervenalý hnědý rakovina je docela krásná, zejména Rachiha s volným převodovým ocasem a středně velké mladé raky. Ten se rozlišují pozoruhodnou variabilní barvou a tam jsou téměř všechny odstíny duhy: tělesně plavá, oranžová, hnědá, červená, fialová, čistá, purpurová a zelenka ".

"Je to zvědavý," říká Fenutin, - to se stane, když existuje několik desítek takových multi-barevných dětských regálů, na písčité řece, v klidném počasí, na kině červeného červeného slunce, sedět, se plazí, někdy jako Pokud hrají, v blízkosti jejich malých norků. Jejich hra je, že oni se s nimi setkali, zvedněte hlavy a torzi nahoru, budou odstraněny předními nohami v sobě a vylepšené s hemondy. Tato hra, nebo, spíše říci, boj, pokračuje, dokud se jeden chytí další culley za jeho hlavou, pak ten, jehož hlava padla do tylu, wops ocas, rozbíjí se a rychle se rozkládají, pak, pak po velkém velkém kruh, vrací, vrátí se do svých soudruhů. V této době, oni, prostě závidí osobě nebo jakékoli jiné nebezpečí, jsou fussy v jejich norcích, a kdo nebude mít čas se tam dostat - tleskat ocas a schovávat se v hlubinách řeky. Nikdy v jednom a stejném díře se plazí dvě rakoviny, nikdy žít spolu. Rakovina, která vyhrál nora, okamžitě sedí u vchodu a vystavuje vpřed drcené drápy ".

Popisuje proces molování, zmínili jsme se, tímto způsobem, že ve spěchu odstranit skořápku, rakovina je někdy nucena přímo odtrhnout tlapku nebo zředění, ale kromě procesu molování, on dělá často stejný libovolný, pod Vliv něčeho jiného, ​​například., strach. Po provedení podobné amputace, rakovina běží na nohou pro něj dál, jako by se s ním nic nestalo, a po určité době tam bylo nové, ale forma dříve pořízené pouze po několika řádcích a ve stejné velikosti se ztraceným nikdy Dosáhnout. Proto existuje tak často raky, kteří mají jeden vysoký menší než ten druhý: málo - vždy znamení, které se později rozrostlo a nahradilo roztrhané nebo vyřazené. Obecně platí, že rány aplikované rakovinou, zvláště brzy po molování, zatímco jejich kryt stále není poměrně pevný, může produkovat abnormální růsty, podpěry, které mohou být generovány extrémně zajímavými vány (zajímavé zkušenosti pro milovníky).

V akváriu Cancer Host je poměrně vzácný a protože miluje vodu čerstvé, tok, může tam žít pouze tam, kde je tato podmínka dodržena, nebo kde se voda nemění, ale osvěžuje nějaký foukací stroj. O tom, jaké zařízení je vhodné a kde lze zakoupit, řekněme na svém místě. Potom se akvarijní půda by měla být písčitá, před vrstvami silného sublink a vysazen s rostlinami, většinou na Topnyak, který obsahuje mnoho dusíkatých látek a vápno, slouží pro rakovinu jako vynikající potraviny a vynikající mateřskou léčbu. Je však obzvláště důležité, aby výška vody v akváriu nepřekročila 3 vrcholy a kameny s vybráními nebo jeskyněmi jsou načrtnuty. Za těchto podmínek, rakovina v zajetí žije docela dobře a v některých případech zde dělá jeho odkaz dobře zde. Pokud jde o takový případ, můžete určit v případě, že Belem řekl v British Crustacea.

"Najednou," říká tento pozorovatel, "žil na mně Astacus Fluviatilis (astacus fluviatilis), který jsem držel v malé skleněné nádobě, která nalije ne více než 6-7 centimetrů vody, protože zkušenosti mi ukázaly, že pravděpodobně splatné Na nedostatek vzduchu nemůže rakovina žít v hlubší vodě. Vězeň nebyl příliš odvážný, a když jsem snížil prsty na okraj plavidla, dokonce je smutně napadl. Žil se mnou asi den a půl, stejně jako najednou jsem si všiml něco v akváriu, něco, co v první minutě jsem vzal na druhou rakovinu, ale na vodítka jsem viděl, že to byl jen jeho bývalý, vyřazený v maximálním počtu úmysl. Můj přítel ztratil jeho skořápku, ztratil všechny stejné statečnosti a byl v hrozném vzrušení. Teď byl měkkost svého obalu a pokračoval v pokračování celých dvou dnů spěchá ve všech směrech pokaždé, když jsem vstoupil do svého pokoje. Třetí den, konečně, zdálo se, že se trochu podpořil a snažil se dokonce dát drápy do obchodování, ale stále z nějakého plachosti, protože se cítil daleko od toho, že není tak těžké. Ale týden prošel, a moje rakovina byla tak mazaná, více než kdy jindy: Jeho nástroje byly ostré, zdálo se, že je další rostoucí a nebezpečný, který mu již umožnil vylepšit. Žil asi dva roky, v pokračování, které jedl jen několik červů a jak jsem musel. Možná a prostě jim jedl ne více než padesát ".

Na jiném pozorovateli, rakovina řeky (typ) žije půl roku na polovinu naplněné vodou pánve a také nejí nic, a jeho síla nebyla vůbec snížena a ani když byl pes jednou zapomenut, rozhodl se poslat že pánev, kde žil, tolik zatracený obličej, že zvedla děsivého křičí.

Další rakovina stejný pozorovatel se pokusil krmit mouchy. Rakovina si všimla létání ne dříve, když ho přivedlo k nejvíce chapadlům. Chystáte se chytit létat, poprvé vedl k radostné čelisti a pak ji zasáhl až do střetů, dokud se jí podařilo. Pak ji přivedl do úst a polkl. Je to úžasné, že se baví, tato rakovina ležela na jeho boku a odpočíval. Bylo by zajímavé vědět: Udělejte to samé a naše raky?

Ale nejpodrobnější pozorování byl vyroben francouzským milencem A. Dravava nad typem rakoviny řeky, tzv red-header. Tak popisuje svůj život v akváriu.

Začátkem září, říká, že jsem umístil dva páry rachotivy rakoviny v akváriu asi 14 horní části délky, 7 znečištěných, šířek a stejné výšky, jehož dolní část byla vyrobena z břidlice a pokryté pískové vrstvy v 1jeden/2 nebo 2 vrcholy tloušťky. V jednom z karmínů byl malou skálou z mořského kamene s několika tahy, kteří v něm jedli, což mělo sloužit jako útočiště pro raky, a několik křoví vodního mechu (fontinalis) bylo kolem něj vyčistěny.

Umístil před velké okno, které přišlo k jihu, ale chráněné od příliš silného solárního hrnce uzavřená část okna se zeleným hedvábným závěsem, moje malá činka posetá neustálým přílivem vody, což, předtím, než se do něj dostane, satuned vzduchem, prochází malým skleněným hrotem.

Moji noví nájemci chodili, hledali obydlí, v jehož volbě nemohla přijít k dohodě, v důsledku toho, z nichž pouze dva zůstali na druhém dni: ostatní dva padající oběti. Naštěstí zemřel jen samec a žena, takže boj, za všech pravděpodobných pravděpodobností, se konal s mužem s mužem a ženami s ženskou.

Pak vítězové, aniž by měli více důvodů, proč se obávat, nezpomalil každý si vybrat místo podle chuti. Jeden si ho vybral nahoře, v prohloubení útesu, odkud byly jen jeho vařené drápy, byly připraveny chytit všechny změkčování nebo přitahování těmi, kteří byli v neustálém pohybu šroubu, druhý vykopal jámu, potištěně Skládaný ocas zpět a tahání písku se svými tlapkami. Oba jsou umístěny od opačného světla.

Moje rakty vyšla z jejich norků jen v noci nebo když jim dali jídlo, skládající se z čerstvého masa, malých žáby, čerstvých ryb nebo můra, které dávají přednost všem zbytku. Způsob, jakým ho zjistili, že se cítí v písku, byl extrémně zvědavý. Rovně ponořili své malé nohy v písku a jemný dotek z nich jim dal vědět o produkci, které zachycují jako vidličku, pak prošli z jedné tlapky do druhého k ústům.

Rakovina se směje pouze za výjimečných okolností. Stvoření k vylézt, to stoupá na nesrovnalosti skály nebo se drží na větve vodních rostlin. Působí nesmírně trapně se svým střetem a moje rakovina se nikdy nepodařilo zachytit některou z maličkostí (modrého kamenného okouna a ječmene), který jsem k nim vysazoval, abyste oživili trochu podvodní krajinu. Ale rádi se zapojují do své toalety velmi a velmi pilně vzdát své mletí na činku, s ohledem na sebemenšíhy a nástup formy a obecně všechny druhy rostlinných parazitů. Zvláště oni následují čistota jejich očí: skutečnost a případ chytit kostru očí, vytáhnout to s jeho vylamím jejich malých tlapek a očistit jeho prohloubení.

20. října při teplotě + 13 ° od p. Tento klidný pár začal náhle vykazovat mimořádné uzdravení a zdálo se, že se hádám kvůli něčemu. Pro hrozby byla následována akce a oba antagonisté vstoupili do bitvy, stejně jako dva bojovníci, připraveni se spojovat do vousů.

Tento boj trval asi dvacet minut, po kterých se oba rozloučily v různých směrech. Okamžitě jsem popadl ženu a našel její krk (ocas) malý vápencový klastr na malých nohách, který už musel tvrdě.

Brzy tedy, když se nemýlím za dva dny (nepamatuji si přesně), pod krkem, který se zdál, a po několika dnech se Ikrinki zdálo.

IKrinka to byli předmětem konstantních a neúnavných starostí matky. Ona je pohladila s láskou s jeho tlapkami, aby se neustále čistý z každé formy a parazitů, pečlivě vedl v pohybu, pila, aby osvěžila příliv nového vzduchu a pečlivě odstranil ty z nich, kteří začali odradit.

Malý manželský manžel se obrátil na bývalé egoisty, a když omylem museli být spolu, pak schůzka byla spíše nepřátelská než přátelská.

22. května, t.E. 7 měsíců a dva dny po oplodnění, při teplotě + 19 ° ve vodě, jsem si všiml v písku u matky tři drobné utírat. Nebyli větší než zrna chlebů a měl barvu růžových krevet. Nicméně, jejich tělo bylo již docela tvarováno, a jen hřbetní ostříhat (shell) byl příliš široký. Dal jsem ho namísto kolébky s houbou a Racquart okamžitě vylezl do otvorů, preferring krku své matky.

O tři dny později (25. května), když se žena, zvedla, otočila žaludek do sklenice, všiml jsem si s tucet druhých Rachantů, sedí na krku (ocas). Někteří z nich byli stále úplně červené a nepohnuli se, a jiní, bledější, byli extrémně živí a měli malé černé oči.

Jaký byl vztah mezi dětmi a rodiči v této době, neviděl jsem. Ale Rachart se mezi nimi rychle snížil a 27. května jsem už viděl poslední z nich, držel na houbě. Jejich tělo je vzalo již normální velikosti, ale měl modravý stín, to bylo zcela transparentní, a všechny jeho části byly extrémně odlišné.

Po 1. červnu jsem neviděl více spuštěn, a pod krkem, žena zůstala jen pár mušlemi, které se brzy odtáhly nebo spadly.

Ona se vrátila k jeho vlastním způsobu svého životního stylu a vzala svůj starý byt jako náhle 24. června na asi 9:00 jsem si všiml, že je opět v některých mimořádných vzrušení, které jsem v této době přisuzoval vládu nadměrného tepla. Ale vracet se v 10 hodin, viděl jsem ochablé, zabarvené mrtvoly na písku a Rachanty zabírají své obvyklé místo. Vzal jsem tuto opuštěnou skořápku. Neviděl nikoho sebemenší díru, ne sebemenší trhlinu. Lebka byla zvýšena pouze ze strany ocasu, stejně jako víko krabice, a všechny drápy a nohy byly zachovány.

Zvíře bylo, ve všech pravděpodobných pravděpodobnosti zvedání skořápky ze strany ocasu, vytáhnout nejprve s silou zády těla, a pak vytáhněte tlapky a drápy, jako z rukavice bez tlačítek a ocas , as z případu.

Z milovníků Moskvy se většinou zabývají rakovinou. Ó. Walter.

Takže jeden rakovina odebraná z řeky Moskvy, žil ve svém akváriu déle než rok. Tato rakovina byla chycena v listopadu a měla asi 2jeden/2 Palec. Akvárium, ve kterém byl umístěn, měl 9 vrcholků. Délka, 6 víry. shir. A stejná hloubka měla písčité dno a byl vysazen křovinami eldí. Kromě rakoviny v něm žilo několik dalších týmů, Goltsova a vazeb. Jakmile byla rakovina zpevněna v akváriu, začal rychle plavat tam a zpět, pomáhat se silnými fouká ocasem, pak o několik minut později praskla písek a nohy a posadil se v něm. V této pozici zůstal asi 3 dny, a on neukázal žádné známky života, takže aby se ujistil, zda je naživu nebo ne, musel ho tlačit a po takovém posunu, jen trochu nebo pětkrát, nebo si vzal knír. Konečně, na čtvrtý den, vyrazil z jeho azylu a začal se procházet trochu na dně. V této době. krmil jeho rybí syrové hovězí maso. Kus spadl jen o rakovinu. V okamžiku ho popadl ho, přivedl ho do úst a SheHell jeho čelisti, začal jíst s úžasnou rychlostí. Dostal druhý, třetí, a jedl je tak rychle. Od té doby se rakovina stala mnohem více mínus, plazil se dolů a lovil pro ryby.

Lov se konal převážně v noci, a odpoledne ukázal jen bojový úlovek, dělat pár kroků pro plavání kořisti a pak, bez ohledu na to, jak myšlení nebo zoufalé ve štěstí, plazený zpět do rohu. Nicméně, v noci, lov nebyl zcela úspěšný a jen jednou jsem chytil Goltz, on ho v prdeli, opustil jen jednu kostru ráno. Během tohoto nočního lovu byl rakovina tak trápená vodou, která zůstala blátdudy a den. Snažil se to změnit, ale veškeré úsilí bylo marné: Nebylo to několik hodin, jak to trápení znovu pokračovalo. Žil nějaký čas, tato rakovina je tak zvyklá na místo krmení, které se tam zamíchal, jen cítil hlad. Zároveň také ukázal takovou inteligenci: když mu dali malý kousek, okamžitě ho jedl, kdyby dostal velký, vytáhl ho do jeho díry a už tam byl připojen.

Další rakovina, která s ním žila, byla velmi malá, ne více než 1 palce. Byl chycen na p. Setune. Tato zákulisí tohoto vyhořelého velmi rychle a téměř v den svých prostor si vybrala již místo v silně vodních rostlin. Také jsem sloužil jako hovězí maso, které mu bylo přivedeno na hůl nebo slámu. Rakovina ji chytila ​​velmi obraně a okamžitě jedli. Akvárium, kde žil, byl umístěn na Sunbreak, ale opona byla zastíněna do světa. Jednou nějak se usadil na turné, v. Zapomněl jsem ho, abych to potřásl, a když se vrátil dozadu, viděl, že voda zahřívá, že všechny ryby přišly, a někteří z nich byli dokonce zkaženi. Představuji si, že stejný osud utrpěl rakovinu, začal nalít vodu, ale jaké bylo jeho překvapení: v kořenech hustých šťáv, rakovina byla naživu a zcela nezraněná.

Ve stejném pozorovateli žil rachitida s kaviárem. Byla umístěna do akvária z hloubky vody ve 4 top. Pusty tam, Ranchitsa se začala plazit s úzkostí podél dna a plavání a pouzdro na povrch, vypnout z vody. Pomocí toho, co chce dostat ven do země, v. Vloženo do akvária převrácené, vynikající nad hladinou vodního povrchu květináče. Rachina ho okamžitě našla, ale nechtěli mu přání, ale snažil se ho posílit po stranách, v blízkosti povrchu vody. Pak vytlačil hrnec do dna akvária tak, aby hrnec zůstal přes dno vody. Rachina ho rychle vylezla a od té doby už téměř nechal. Být tady, neustále přestěhovala falešně povodí, na které byly připojeny Ikrinki a udělal to, pravděpodobně, aby se zabránilo ztečení z nich. Sloužil jsem jako syrové hovězí maso a rainworms, ale navíc často chytil a snorn tritons, která z nějakého důvodu zamilovala do svého sedadla. 12 tritonů, kteří žili v akváriu, 6 byly pozitivně zmrzačeny. Taková žila v akváriu do podílu v měsíci, ale nedostala nic z lícníka, ale začali se dostat velmi málo k hnilobě, zmizelo a na konci zcela zmizel. Snad někteří z nich byli ještě jedli a triton.

Kromě těchto tří případů, v. Rakovina byla mnohokrát a vždy žila v akváriu, ale určitě potřebovali velmi nízké (ne vyšší než dva-tři versáh), dobře nasycená voda a hojné jídlo. Kromě syrového hovězího hovězího masa byli rádi jíst játra, chléb, řepa, mrkev, mladé výhonky vodních rostlin, zejména roze (Typha Latifolia), salát a především. Poslední rakovec byl tak milován, že pozorováním, v místě řeky, kde je bodan, může vždy najít rakovinu.

Umístění raků v akváriu za účelem chovu, je nutné zasadit pouze jedno samice a navíc s hnojeným kaviárem, že jak jsme viděli, můžete vždy zjistit na přítomnost bílé hmoty mezi posledním párem nohou. Po umístění samic, je nutné začít jako nejsilnější příliv vody a pokračovat v výstupu z regálů z vajec, t.E. Přibližně konec května. Pokud jde o tyto samice, je nutné dát malé odvodňovací trubky do akvária obecně, ve kterém by se mohli od času probíhat. Místo trubek může být také nahrazeno jeskynními oblázkami nebo hromadnými kameny. Osvětlení není příliš silné, vrchol, takže stěna směřující ke světlu by mělo být nebo něco pokryté, nebo je vyrobeno zinku, neprůhledné. Jinak by měl být osvětlení silnější. Obecně jsou rakoviny velmi citlivé na sílu osvětlení. Před bouřkou, jakmile se stane temnou, vycházejí z jamek a zabaleny podél spodní části břehu, ale je to jen čas, aby počasí dostal řvoucí, protože nyní opět lezou. Pokud máte náhle, aby se zrcadlo přivedl paprskem slunečního světla, pak se zastaví.

Rakoviny mohou žít po velmi dlouhou dobu bez vody a často se narazí na takovou nonorah, kde již několik dní nebylo. To umožňuje nést je na dlouhé vzdálenosti. Předávat je však, že je nutné věnovat zvláštní pozornost tomu, že jsou co nejblíže superponovány, a oddělit jednu vrstvu z druhé slámy nebo trávy, jinak se všechny raky spadá na záda, bude okamžitě upevněna. Totéž se děje často v akváriích, a proto rakovina padla na zadní stranu. Nejlepší je poslat raky v dřevěných pilinách

Bogoplah, Mordysh.- Gammarus Pulex Fabr.Cruise: popis, zobrazení, fotky

Malé, ne větší než náš červený šváb (prusaka), pero. Jeho tělo je ohnuté oblouk, Sneaken, nohy, počítání a drápy, - čtrnáct. Bochell miluje vodu čisté, proudit, a proto převážně v čistých rybnících, jezerech a potokech s písčitou nebo vápennou půdou.

Velmi naživu, toto rychlé razítko drží téměř neustále v blízkosti dna na spodním povrchu listů a plave do strany, což je název jména - Bokopla. Plovoucí, to se nepohybuje rovnoměrně, ale s skoky, které se stane, protože slouží hlavním orgánům pohybu, a ocas, který střídavě stlačuje, pak pružiny. Plavání je velmi zvědavá, ale booplava skoky jsou zvláště zvědaví, pokud ho odstraníme z vody. Pak v jednom mamincích vyskočí přes celé akvárium a tak, jako by to připomíná tyto skoky humry, které, jak říkají, skočí do 2-3 mudrců. Ocas, s kterým bogoplav dělá tyto skoky, ne pevné, ale skládá se ze 7 segmentů, z nichž každý, s výjimkou posledně uvedené, je vybaveno párem volně žijících živočichů. Z nich zůstávají 3 zadních párů stále a 3 přední části, naopak, jsou v neustálém rotačním pohybu, přizpůsobení vody do dýchacích orgánů připojených ve formě listů na nohy těla (to je nejjednodušší vidět, kdy je Obal je klidný). Pohyb To se stává silnějším než méně kyslíkem ve vodě, protože booplasty mají extrémně aktivní dýchání vyžadující konstantní aktualizaci vzduchu, a rychle murutovat v takové vodě, která není purifikována vegetací. Vzhledem ke stejné silné potřebě dechu varu, zasáhnutí ploché nádoby nebo akvária s plochými hranami, se okamžitě sestaví přes vodu.

Boosterova žena se liší od mužského menšího růstu a nosí jejich lokie pod žaludkem, dokud z nich nedostanou mladé ubrousky. Kolik času potřebujete opustit druhou, není zcela studován, ale pravděpodobně nejméně dva nebo tři týdny. Obecně platí, že je to zajímavá otázka, která by byla pěkná prozkoumat. Na výstupu z kuchařské dámy nejsou foukané, ale zůstávají jako rakovina mladých řek, pod žaludkem matky a hledají kuřata, její ochranu.

Boxy žijí, jak jsme říkali výše, na dně malých, ale nepodporujících vod, kteří jsou ochotnější pod velkými kameny a kousky dřeva - konzumovaných převážně rostlinných látek a podzimu., Mistrovsky blikající listy padají do vody. Pokud zvýšíte rychlý kámen, pod kterým žijí, najdeme je běžně hustě přeplněné, malé a velké, smíšené mezi sebou v hrozné poruše. Ale jakmile si všimnou, že oni byli narušeni, budou okamžitě zjistit ve všech směrech, aby se skryli za první nalezenou položku. Ti z nich, kteří zůstali k odstraněného kamene, aby dosáhli spoření prvků, snažili se osvobodit od ní se zesílenými ocasními pohyby, posuvné současně, ale ne skákat ve svém vlastním smyslu slova. Pokud se jim podaří odtrhnout od kamene, budou žábry brzy vyschnout, zejména na slunci, takže důvodem, proč si přání roztrhnout co nejdříve, nejen na strachu z blížícího se nepřítele, ale Výhodou, ve strachu ze světla. Pokud jsou umístěny do plavidla, pak je první kroky najít jako tmavé místo pod listem nebo oblázkem.

Některé strany se projevují na straně. Když byli kdysi vysazeni s trochou Som, pak se cítíte nebezpečí, byli všichni skrytí a seděli dva dny bez pohybu, dokud si vzali skotu, a když byl odstraněn, pak se znovu bavili.

Bogoplah, převzatý z proudů, udržuje v akváriu docela špatně a s obtížemi žijícím týden, spousta dvou, ale převzal z rybníků, zejména s malým kanálem, žije dobře.

Obsah jejich velmi jednoduchého. Stačí, aby se skleněné sklenice, dát na dno tří prstů promytého válcovaného válcování písku, nalít to, pokud je to možné, poloviční voda z prostředí, a na půli cesty od vodovodního potrubí, plavat na povrchu tří- Oboustranný řádek - a prostory jsou připraveny.

Po uspořádání na jar tedy velký milenec malých obyvatel vody Dr. N. Silventmen zahájil poněkud převzat z Kosinsky Lake Bogolov a pokrývající to se sklem, umístěným na slunné okno. Sloužil jsem jim drobky nebo dokonce rovný kus bílého chleba, který je sestupoval na řetězec dvakrát týdně.

A bylo nutné vidět, říká, jak chamtivě byly booplasty hozeny na chlebový hrudku a zaručili ho ze všech stran, táhl se, nahrával ho a tady, čerpal do částí, a pak spěchal s kořisti někde v odlehlém místě bylo možné kousnout. Během zbytku času odpočívali, kulma dolů "Kalachikem", nebo byli léčit a kroužili se bokem podél dna, třídění předních tlapek písků, nebo najednou sundali vrchol, zatímco popisovaly docela strmé oblouky na jejich pohyb.

Dva měsíce po místnosti v břehu biskupa s. začal si všimnout, že někteří z nich začali plavat ve dvojicích, a v desetinách února náhle z vlna vyskočila z celého plodu drobných, pachových stvoření. Bylo to známo, když mladý. Vypadající z vašeho zeleného altánu, malé ženy tam okamžitě vylezly a odletěly odtud, jinak, jako bytí nebo někdo strach. Zřejmě našli potraviny nezbytné pro sebe nebo jednoduše chráněny před pronásledováním jejich často chamtivých rodičů.

Z dalších pozorování ukázalo, že počet nativního dítěte v bance byl asi 12. Pády rostly, podle C, spíše šel, vypouštěla ​​zcela pokožku, jako ostatní rakoviny, a postupně vyrovnal v rozsahu s dospělými.

Z tohoto množství však ne všechny růže na jaře. Část z nich zemřela, může být konzumována jejich rodiče a část teplu, protože všichni nevydrží a nezemře od něj v hojnosti. Zastavit moře, s. Přeceňovaná studená voda, která okamžitě oživila, a pokryla jar ze strany světa a na papír. Kromě toho, pro větší stínování umístil květinový hrnec do jar. Tento hrnec přišel pro knihy v jeskyni, a rádi se do něj ucpali, schovávají se od paprsků nepříjemného slunce pro ně.

Jíst hnijící vegetace, kolo s milionem love jí hnijící ryby, maso a obecně, všechny zvířecí potraviny, takže je to vynikající hygiena. Vydrží poslední, roste ještě spíše a stává se větší. Zvláště miluje malé žížaly, na kterých jsou booplasty napadeni a rozběhli se.

Pod Moskvou, Svaté jezero v Koshině se vyznačuje Svatým jezerem (Moskva.-Kaz. J. D.). Krabice naleznete zde v obrovských množstvích a jsou nalezeny především na břehu, v blízkosti kořenů rostlin (například Caltha palustris, například.), v zvlnění, nepoctivě, stejně jako pod roggets načrtnuty v blízkosti pobřeží. Voda v kosuie je velmi čistá, transparentní a půda je jemnozrnná, písčitá. Kromě toho se mě booplasty setkali. Výuka v obci Lotyšština.

Box, jak říkají, tvoří nejlepší jídlo pro proteus, který, jak víte, nepřijímá mrtvé jídlo vůbec, ale pokud jí déšť červy, není to zvlášť ochotné. Plovoucí v blízkosti protea, booplasty zaškrtly a ty dávají znát toto slepé zvíře o její přítomnosti.

Sladkovodní krab.- Telfusa fluviatills Cruise: popis, zobrazení, fotky

Velmi originální a extrémně zajímavé zvíře. To je stejný krab, z nichž obraz neustále padá na starověké římské a řecké medaile a který slouží jako jeden z nejoblíbenějších lidů obyvatele obyvatel již Jižní Evropy. Je hlavně na břehu sladkovodních jezer, řek, proudů Itálie, Sicílie a Řecka, a my máme - na Kavkaze na lezecké břehy. Kuřata nad Tiflis a Krym.

Tělo jeho zaobleného čtverce, zploštělé, ve formě hustých rustikálních koláče, pokryté pevným nerovným nadrženým štítem. 5 párů nohou 5, z nichž jeden pár s velkým polštářovým párem, na dlouhých stoncích, v důsledku které jsou silně vydávány pod štítem a vidět vynikající nejen to, co je před nimi, ale také to, co se děje nad nimi. Chapadla malé, sotva patrné.

Barva jeho tmavé nudné-naznačené, slovo, barva vodotěsné, barvy barvy, tento lehčí, zejména na horních segmentech, takže mluvit boky, nohy.

Jsme obzvláště hojní v řekách v Kavkazu, kde se většinou nacházejí v čistých malých potokech s kamenitým dnem, a v dobrých slunečných dnech můžete sledovat, jak to trvá celou cestování nahoru a dolů proudem, plíží až k pulzolům, mladých pstruhy a extrémně chytré uchopení jejich drápů. V šedých dnech se skrývá pod kameny, na které je velmi vhodné v barvě. Dokonce i drápy, které jsou na konci červené a fialové, nedávají ho svému jasu. Jeho vytrvalost je velmi velká, ale za předpokladu, že voda není příliš vyhřívaná a byla čistá.

Odkaz se děje počátkem září. Před ním se krab mění svou hnědou zelenou barvu na nažloutlé a načervenalé pásy ostře vyčnívají. Proces mintle je velmi bolestivý a v této době zemře mnoho krabů. Ihned po molování krabů se stane na vrcholu tmavě šedé oceli, ze dna bílé, a drápy jsou namalovány v jasně oranžové. Stejné zbarvení se děje u mladých jedinců. Krab je velmi dravé zvíře a není ušetřeno na jejich příbuzných, takže během formy, které byly dříve odstraněny před barbarskou cestou.

Tento krab není vzácný a byl v poměrně dlouhé době v akváriu Moskevské zoologické zahrady, kde byl poslán z Kavkaze pozdě n. N. Shavrovy.

Všechny krabi zaslané zde byly čtyři, ale dva zemřeli nebo během přepravy, nebo krátce po něm, byl přinesl zcela poražený, zmrzačený. Survivors byli zasazeni nejprve jednoduše v plechu, kde zůstali asi týden, a pak převedli do velkého akvária. Dno tohoto akvária byla pokryta silnou vrstvou malých bílých, tzv. Vrabec písku a nad tím byly dva kameny s hloubkami jeskyně, ve kterých se krabi seděli skrývají (nikdy se spálili v písku).

Voda do akvária bylo nalito sotva jeden/2 vzhled, takže je nepokryla ani zpátky, a vegetace v něm nebyla pozitivní. Tyto krabi vstoupili do pohybu jen večer, a odpoledne se vyhýbaly všem směrům světlo, skryl v norku a vyšel tam jen tehdy, když jim dali jídlo. Sloužil jsem docela velké kousky masa a ryb, živých nebo mrtvých. Tyto tlumivky, které se obvykle dotkly a jedli tam. Často tyto plátky ležely tak dlouho, že Belely byly dokonce rozloženy. Krmili je docela zřídka - den po dvou nebo třech. Voda v akváriu stála bez změny a exkrement nebyl nikdy vyčištěn: sami zmizeli, míchali s pískem.

Když se dotkl krabů, začali se strčit a zvedl drápy, což ohrožuje pohled. Další jeden z jevů zvědavosti byla schopnost jít na všechny druhy způsobů: před, zadní a bokem. Zvláště zvláštní a směšná byla begwie strana, když byli ve spěchu. Někdy také vychovávali na tlapkách, a druhý úplně narovnal, jako ty tyčinky a krabi vzali takovou formu, že nebyly na nohou, ale na některých stáncích nebo chůdách.

Krabi se nikdy neseděli spolu, a vždycky všichni v jejím norku a že se vzájemně závidí, byli z nějakého důvodu ještě emitováni, snažili se uniknout co nejvíce z druhé.

Po celou dobu jeho pobytu v zoologické zahradě z Kravy byly tyto spojeny pouze jednou, ale jak došlo k procesu migrantů - to nebylo vidět. Našel pouze některé výsledky: vyřazený štít, drápy a oči. Štít se ukázal být prasknutí na dně, drápy byly odstraněny bez jakýchkoliv trhlin a v obecném poškození, ve slově jako rukavice, a oči byly také zachovány úplně, ale nebyly připojeny ke štítu.

Tyto krabi žili v zajetí 1jeden/2 roky a zemřely pouze v zimě z neznámého důvodu, možná ani z dobré péče. Po smrti svého štítu, v rozporu se názorem většiny, se vůbec nezměnila a udržel stejnou barvu jako v životě.

Tyto krabi mohou být uchovávány i v teráriu, ve kterém je však nutné zajistit malý malý bazén s vodou, alespoň jen ve formě lavice, a dát v něm kameny. Půda v tomto teráriu by měla být písčitá a neustále mokrá. Kromě toho je nutné zasadit jeden nebo dva stromy.

Zde je návod, jak popisuje život vašich krabů v teráriu. F. Kavarsi - první, pokud vím, což produkoval tento druh zkušeností.

"Jakmile mé kraby byly vloženy do terária," říká, "oni rychle uprchli kolem, zřejmě nevěří navzájem, a musím říct, ne bez rozumu, protože oni neútočí nikoho s takovým vzrušením Jeho příbuzní. První pravidlo obsahu těchto korýšů v zajetí je proto rozhodnout se soužití kopií stejné velikosti, jinak se neužívají, dokud nezničí slabší. Smutek je také ztenčující, a proto měkký a bezbranný - nemají riziko zvedání, sedí ve vodě, pokud je jeden trberer v teráriu, a schovává se v hlubokých otvorech vykopaných pod kameny.

Od sedmi krabí, letěl mě ve večerních hodinách do terária, jen tři jsou nejsilnější, ostatní byli bezohledně roztrhaní a jedli a jen ty nejhorší části útulku a culley zůstaly. Survivors poprvé putovali podél písku podél brýlích, ale ne na povrchu, a vytáhl výkop kolem celého terária, takže brzy po všech čtyřech stranách bylo prokázáno průběh tak hloubky, že krabi by se v něm mohli kompletně schovávat. Každý z nich si vybral nějaký velký kámen a začal ho podkopat, aby uspořádal díru v mokrém písku. V těchto Norech, krabi seděli téměř celý den a vyšli jen ve večerních hodinách - ve vodě oni šli poměrně zřídka a seděli ve vodě příliš dlouhé a pak jen v nejteplejších dnech.

Dal jsem domácí mazlíčky jiné krmivo: kousky masa, rainworms a hmyzu. Maso, které jedli neochotně a když neexistoval jiné krmivo, a jejich oblíbené jídlo bylo samozřejmě hmyz, z nichž preferovali kobylky, za níž lovili velkou obratností.

Rychle honí kořist, nejenže vylezli po skluzu, sklopili se z kamenů, ale dokonce vylezl na kufru a líný na větvích, snažil se dostat kobylka, jet někde na konci větve. Zároveň, krabi vykazovaly spoustu obratnosti a ohromen některými obřími pavouci pronásledováním hmyzu. Chytání kobylka, krab vzal jeho culley přes tělo, posadil se na zadních nohách, takže přední část těla se zvedla, a všechny trupy vzali šikmou polohu a přivedl kobylku k ústům. Byla tam cizoložství a krab k směšnému muži byl jako muž, kouří tlustý doutník, který se postupně zkrátil a nechal všechno hlubší a hlouběji do úst. Během tohoto postupu byly stanoveny zadní dlouhé nohy kobylka a pak šel do jídla pouze v případech, kdy nebyla jiná kořist.

Kromě kobylků, Krabs miloval jiné, více tlustého hmyzu: černé švábi, velkého soumraku motýlů a t.P. Mimochodem, dal jsem jim housenky a bourcejworm motýlů, které ochotně pohltili, matoucí se na střetech. Obecně platí, že vždy používali, aby přinesli jídlo do úst. Kromě masa a rainworms, kraby mohou být také dokonale krmeny můrou. Jedí ho s radostí. ".

Z cizích pozorování jsou zvláště zajímavá pozorování vinzier. Umístění dvou krabů do akvária, brzy si všiml, že se nemohli dostat. Stále více a záležitost se snažila chytit oči menší a zřejmě, aby ho sleply. Ale ten malý není tak snadné předat. Stiskl stonku oči, spěchal k nepříteli s divokým, snažil se v každém směru a mazlení, a kopat ho, ale nakonec chybí síla, a on se změnil na hanebný let a spěchal se spěchat v minštině jeskyně. Malý strach tak pracoval malý, že se konečně podařilo dostat se z akvária a bylo zjištěno, že je zraněn v jednom z rohů místnosti. Wlit znovu do jeho starých prostor, ale žil zde nejde dlouho, protože během cesty po místnosti sevřel dveře a poté, co jsem se nemohl zotavit.

Útoky však tyto na formě skromných zvířat nejsou omezeny na jedno své vlastní rodiče. Jsou schopni zaútočit i na větších zvířatech. Choler říká, že takový krab ho jednou zaútočil na želvu, svíral si krk, a když želva vytáhla krk, snažil se ji otáčet na břicho poblíž zadních nohou. Jiné čas, kdy stejný krab napadl Triton, ponořený do hibernace a jedl na poslední kus.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobny