Jak si vybrat švábový past nebo udělat sami

Jeden z nejpříjemnějších problémů moderního bydlení s důvěrou může být nazýván invazí švábů. Nejhorší ze všeho, co tyto škodlivé a nebezpečné hmyz nechodí sám - vidí jeden škůdce, nemůžete ani pochybovat o tom, že po určité době bude v místnosti hmota. A proto musí být okamžitě přijata opatření. V podmínkách bytového nebo venkovského domu je nutné, aby nástroj je účinný a bezpečný. Dobrý výsledek v této kombinaci ukazuje pasti pro švábi, stačí zjistit, jaký druh bude v každém případě vhodné.

Typy zakoupených pastí pro švábies

Princip zařízení zařízení pro šváby je přibližně stejný: Jedná se o malou krabici s otvory, ve kterém je návnada, která má přilákat hmyz.

Jak si vybrat švábový past nebo udělat sami

Švábi přitahován zápach návnady spadají do pasti speciálními otvory

Rozlišující pasti podle typu dopadu na hmyz. V moderních obchodech jsou rozděleny do čtyř hlavních skupin: lepidlo, elektrické, insekticidní (jedovatý) a ultrazvuk.

Při výběru prostředků, které stojí za to věnovat pozornost životnosti služby: Trapy jsou rozděleny na jednorázové a opakované použití.

Lepidlo

Obvykle se jedná o sadu, která zahrnuje lepenkové design s lepící stuhou a balíkem. Krabice musí být složena podle řádků určených v pokynech, pak odstranit ochrannou fólii s lepící páskou a uvnitř tabletu.

Hotové pasti stanovené v místech nejpravděpodobnějšího vzhledu švábů: kbelík popelnice, vedle sporáku, pod dřezem nebo na skříňky s jídlem.

Jak si vybrat švábový past nebo udělat sami

Trapper pilulka má vůně trapné švábies

Během jedné noci se několik desítek hmyzu může chytit v takové pasti.

Pozitivní strany používání lepidel patří:

 • Nedostatek chemikálií v prostředku, taková past je obvykle neškodný pro člověka a zvířata;
 • Dostupnost cen, lepidla mohou být přiřazeny jedné z fiskálních prostředků zabývajících se švábům;
 • Snadné použití.

Minusy:

 1. Jednorázová linka. Plněné past k dalšímu použití je nevhodné. Čím vyšší je infekce prostor, tím častěji se musí být změněna pasti.
 2. Nemožnost zničit vejce škůdců.
 3. Majestetický pohled. Zbavte se pasti a jeho obsahu, je lepší se nevypadat dovnitř: mrtvý hmyz vypadá nepříjemně.

Pokud se nevýhody zdán nevýznamné ve srovnání s hlavními prioritami - bezpečností a dostupností, pak můžete zvážit nejoblíbenější z lepicích pastí.

Argus (Argus)

Ideální pro použití v médiu, kde je hlavní požadavek zvýšená bezpečnost. Lepidlo trap-house Argus nemá vůni, nedráždí kůži, netoxickou (ani náhodnou bít jeho částí v poškození potravin nebude způsobit).

Jak si vybrat švábový past nebo udělat sami

Argus pasti jsou nejžejnější pro lidi a zvířata

Kompozice zahrnuje: guma, polyisobutylen, potravinová návnada a minerální oleje. Trap domácí výroba, maloobchodní náklady od 20 rublů.

V závislosti na konfiguraci může být mazací látka již součástí adhezivní vrstvy, a další opatření může být vyžadováno pro přilákání hmyzu - pozůstatky krmiva pro zvířata, malé množství cukru nebo drobkům produktů mouky.

Při odstraňování ochranné pásky s lepící vrstvou Argus je důležité si uvědomit, že po otevření životnosti adhezivní látky je omezena o tři měsíce.

Forsight (Pro stránky)

Málo méně bezpečného nástroje než Argus: patří do IV třídy nebezpečí, což znamená malý stupeň a nedostatek potřeby používat ochranné rukavice. Charakterizované absencí nepříjemného zápachu, netoxicity a malých nákladů - od 45 rublů.

Jak si vybrat švábový past nebo udělat sami

Sada síly je vybavena speciální návnadou

Sada síly síly obsahuje prázdný dům, vložku s lepicí základnou na tření a návnady ve formě tablet. Výrobce - Rusko, doba použitelnosti 3 roky.

Při instalaci pasti síly je užitečné, aby se zabránilo lepicí vrstvě na oblečení a dalších tkaninách - je velmi špatně zamítnuta.

Eco-lepidlo

Trap je vyrobena v Koreji a přisuzuje prostředky s minimální toxicitou. Je však třeba mít na paměti, že ve složení účinné látky - adhezivní hmotnosti na základě pryže - existuje insekto-rativecidní činidlo (chemicky toxická látka).

Jak si vybrat švábový past nebo udělat sami

Eco-adhezivní pasti zahrnuje použití ochranných zařízení při instalaci

Kompletní pasti automobilů a několik listů s lepící základnou. Dodatečně vyrobené soupravami, kde je návnada v ceně - tablety obsahující feromony.

Jak si vybrat švábový past nebo udělat sami

Ve vícebarevných sadách je návnada s atraktivními feromony

Eco-lepidlo se obvykle prodává balíky obsahujícími alespoň 4 sady pastí. Náklady na jeden takový balíček je asi 150 rublů.

Práce s ekologickými nástroji lépe v ochranných rukavicích, aby se zabránilo účinné látce vstupovat do kůže. Pokud se to stalo, je nutné odstranit látku rozpouštědlem nebo rostlinným olejem a po promytí kůže vodou.

Taiga

Tento typ pasti je vyráběn v Číně a v Rusku. Domácí výrobce Greenfield LLC označuje, že nástroj je naprosto neškodný, dráždivý na pokožce nemá. Opatření uvedená na stránkách pro prodej drogy od čínského výrobce, opakujte doporučení při práci s toxickým prostředkem eko-lepidla.

Jak si vybrat švábový past nebo udělat sami

Pro dosažení lepšího výsledku výrobce doporučuje současně používat několik pastí

Cena balení - od 30 rublů v maloobchodní síti.

Blok

Stejně jako všechny pasti lepidla, bariéra je určena pro mechanickou zničení hmyzu. Vyrobeno z jemné lepenky, použité při teplotě +5 ° C do +40 ° C.

Jak si vybrat švábový past nebo udělat sami

Pergroup pasti lze instalovat i v kontaminované místnosti

Země Země: Rusko, účinná látka - lepidlo. Zůstává účinná, i když na něj odvolání prachu nebo vlhkosti. Maloobchodní cena je asi 75 rublů.

Při použití lepicích pastí stojí za to, že nemohou být kombinovány s aerosoly. Vůně aerosolu přeruší vůni návnady a děsí hmyz z pasti.

Video: Účinnost gelů a lepivých návnady

Elektrický

Jiný název - elektronika. Nejčastěji jsou kovové krabice, kde je dána návnada. Souprava někdy obsahuje speciální kartáč pro čištění zařízení.

Jak si vybrat švábový past nebo udělat sami

Navzdory způsobu destrukce hmyzu pracuje trap tiše

Tento typ pasti pracuje ze sítě, zničení švábů s elektrickým proudem. Uvnitř E-past je řetězec, který poskytuje výtok v určitých intervalech, čímž zabíjí hmyz přitahovaný návnadou.

K pozitivním stranám používání elektrické pasti lze připsat:

 1. Ekologie. Taková pasty nemohou být škodlivé toxikologické účinky, protože chemikálie nejsou zahrnuty do jeho kompozice.
 2. Reparentnost. Na pasti pracoval po dlouhou dobu a efektivně, trvá čas od času vyčistit pozůstatky hmyzu se speciálním kartáčem.
 3. Snadnost v aplikaci. Použití elektrických pastí pro švábi nevyžaduje speciální dovednosti a dovednosti.

Hlavní nevýhody zařízení:

 1. Strach z vlhkosti. Pasti pracuje z elektřiny - aby se zabránilo uzávěrům, neměli byste jej zveřejnit v místech vysoké vlhkosti.
 2. V nepřítomnosti baterií je nutná přítomnost zásuvky.
 3. Při použití je nutné dodržovat bezpečnostní opatření, pečovat o děti a domácí zvířata.
 4. Vysoká cena.
 5. Ničí pouze dospělý hmyz, proti vajíčce škůdců zařízení bezmocného.

Gograen

Výrobce - německá společnost Isotronic - slibuje evropskou kvalitu a bezpečnost. Balíček přístroje, kromě samotného pasti, obsahuje tři baterie, kabelová a síťová nabíječka.

Jak si vybrat švábový past nebo udělat sami

Gograte pasti mají nesmyslný vzhled

Na rozdíl od lepidel, GoGreen má velkou oblast expozice: asi 40 kV. metry. Průměrná cena soupravy - přibližně 4 500 rublů.

Jako návnada výrobce doporučuje používat jakékoli zbytky potravin z tabulky.

Trap EcoSnaper

Čínský výrobce stanovil více rozpočtové ceny svého produktu: od 2 400 rublů. Souprava obsahuje: Shredder, síťový adaptér a návnada s návnadou.

Jak si vybrat švábový past nebo udělat sami

Trapped Ecosneper baterie nejsou poskytnuty

Výrobce slibuje nákladově efektivní spotřebu elektřiny, a v případě, že návnada skončí dříve než prostory budou bez posledního švábu, doporučuje použít k přilákání hmyzu jíst drobky.

Insekticidní (jedovatý)

Jedovaté pasti obsahují vnitřní insekticid, které jedy nejenže svádí návnadou švábů, ale i jejich příbuzní. Princip působení těchto pastí je založena na zpožděné expozici: hmyz volně ponechává pasti, nesoucí jed na umístění klastru jiných jedinců.

Jak si vybrat švábový past nebo udělat sami

Jednoty otvorů jsou obvykle vyrobeny ze světlého plastu

Několik otvorů bylo vyrobeno v otvorových pasti pro nerušený vstup a výnos švábů. Standardní uvolňování takových pastí je vyrobeno ve formě malého kruhu nebo čtverce, se suchým zipem na zadní straně.

Pozitivní aspekty použití insekticidních pastí:

 1. Mobilita. Takové pasti nevyžadují výživu ze sítě, jsou malé, a pomocí suchého zipu mohou být připojeny k jakékoliv povrchu.
 2. Demokratická cena.
 3. Relativní trvanlivost - pasti zachovávají účinnost více než šest měsíců.
 4. Estetika. Můžete vyzvednout pasti požadované barvy, až na zbarvení "pod laminátem".
 5. Snadné použití.

Minusy:

 • S neopatrným ubytováním může být nebezpečí pro děti a domácí zvířata;
 • Viditelný účinek se neprodleně projevuje;
 • Malá oblast pokrytí ve srovnání s elektrickými pasti.

Radtor

Konstrukce pasti (neporušené) eliminuje riziko kontaktu s účinnou látkou. Uvnitř zařízení jsou: Primanka, voda, glycerin a aktivní vložka - insekticid ChlorPiffos nebo lambda cigalotrin.

Jak si vybrat švábový past nebo udělat sami

Trapy Raptor jsou považovány za jedno z nejúčinnějších

Zvláště velká poptávka má nyní novou dvojnou sílu. Fillovy a emmaktin benzonat, které jsou nebezpečné pro hmyz a neškodné pro lidi a zvířata, jako účinné látky.

Jak si vybrat švábový past nebo udělat sami

Novinky Double Force je k dispozici v bílém pouzdře

Náklady na finanční prostředky - od 150 rublů pro balení s 6 nepříznivými pasti, jen dražší - asi 175 rublů pro 4 pasti.

S velkým klastrem švábů se doporučuje trap Raptor měnit častěji než jednou za šest měsíců, protože švábi jsou schopni jíst všechny návnady před uplynutím účinnosti.

RAID RAID

Jako účinná látka se použije příprava systémové expozice, abamectin (insekticidní složka). Pasti necítí a návnada horní část je vyrobena z průhledného plastu pro pohodlí monitorování jeho čísla.

Jak si vybrat švábový past nebo udělat sami

RAID pasti zničí hmyz a jejich larvy

Trap raid ničí šváby a larvy v něm a dospělých jedinců, kteří přišli do styku s infikovaným hmyzem sterilizuje.

Náklady na lék - od 270 rublů na balení se 4 pasti.

Komponenta použitá v přípravku eliminuje "návykové" šváby na médium. Dokonce i hmyz je zničen s takzvanou vysokou imunitou.

Combat Superbait (Combat Superbait)

Výrobce (Korea) slibuje úplnou zničení kolonie švábů do dvou týdnů. Trap zahrnuje novou generaci insekticide - hydramethylnon, který způsobuje epidemii a ničí obyvatelstvo společně s potomci.

Jak si vybrat švábový past nebo udělat sami

Combat Superbait pasti způsobuje epidemii mezi švábi a úplně zničí celou kolonii

Doba platnosti - Až tři měsíce, pasti nemá jedovatý zápach a podle výrobce, bezpečné pro savce, i když omylem polykat.

Náklady na prostředky - asi 370 rublů na balení obsahující 6 pasti. Balíčky jsou k dispozici s 4, 6, 8 a 12 disky různých barev.

Dohlox

Domácí výrobní pasti jsou vyráběny ve dvou typech: okamžitý jed a klasické lapače Dohlox. Vytvořeno pro použití v bytech a veřejném stravování.

Jak si vybrat švábový past nebo udělat sami

Instant Series Poison obsahuje zvýšené množství účinné látky

Navzdory nepříjemnému zápachu a IV stupni toxicity (s nízkými vlasy), široce používanými a populárními i v zahraničí v důsledku vysoké účinnosti. Aktivita Fipronil zničí šváby do dvou dnů.

Jak si vybrat švábový past nebo udělat sami

Klasická verze fondů je vydávána od roku 1999 a je stále populární

Náklady na klasické pasti kolísá v oblasti 90 rublů na balení s 6 pasti - okamžitý jed je o něco dražší - od 120 rublů ve stejném balení.

Čistý dům

Tento typ výrobce pasti (Ruska) doporučuje okamžitě po pitvu. Léčivá látka používá ChlorPiffos, která poskytuje výrazný toxický účinek, ale nebrání vývoji závislosti.

Jak si vybrat švábový past nebo udělat sami

Čistící dům Čistý dům nemá žádný specifický zápach

Malé pokrytí zóny léze (6-15 pasti je vyžadováno pro 15 kV. Měřiče) a relativně krátkodobá doba platnosti - 1-2 měsíce lze připsat minusům.

Cena balení s 6 pasti - asi 120 rublů v maloobchodní síti.

Ultrazvuk (Scare)

Oprava je poměrně nový, v prodeji se objevil relativně nedávno. Trap je založen na principu fungování děsivých vln, které generují zařízení.

Zařízení běží z elektrické sítě, pomocí ultrazvuku, musí být vrácen švábi z území. Vzhledem k tomu, že tento typ pasti způsobil široký zájem mezi výrobci, v krátkém čase se objevilo mnoho odrůd, které způsobily spíše protichůdné recenze od kupujících.

Nepopiratelné výhody používání děsíovacích pastí lze připsat:

 • trvanlivost;
 • Čisté: Zařízení nenechává skvrny, protože nemá návnadu a necítí.

Předpoklady:

 • účinnost;
 • Bezpečnost v environmentálních podmínkách;
 • Universality: Trap ovlivňuje všechny typy hmyzu.

Minusy:

 1. Cena. Ultrazvuková zařízení je obtížná přičítat na akvizice rozpočtu.
 2. Nedostatek mobility. Zařízení funguje z elektrické sítě, což znamená, že musí být zásuvka. A dokonce s prací na bateriích nelze past použít v místnostech s vysokou vlhkostí.
 3. Nebezpečí pro domácí zvířata.
 4. Předpokládá negativní dopad na živé organismy, včetně osoby.

Při použití ultrazvukových pastí je důležité dodržovat pokyny podrobně.

Pokud věnujete pozornost principu jednání zařízení, zavolejte jej "trap" není zcela správný. Trap přitahuje šváby s návnadou a ultrazvukové zařízení, naopak, je určen k vyděšení hmyzu.

Tajfun

Refillacer domácí produkce se vyznačuje rozsáhlou oblastí aplikace (až 80 kV. Měřiče) a univerzálnost. Pokyny ukazují, že ultrazvuková frekvence se děsí nejen šváby, ale také mravenci.

Jak si vybrat švábový past nebo udělat sami

Typhoon past straší nejen šváby, ale také mravenci

Nečistitelné výhody zahrnují dlouhou šňůru, a docela demokratickou cenu tohoto typu: od 1000 rublů v maloobchodní síti.

Grad

Tento typ výboje je vhodný pouze pro nebytové prostory (workshopy, sběratele) nebo domácnosti. Výrobce (Rusko) záruky, aby se zbavil oblasti s poloměrem 1 000 kV. metrů od jakéhokoliv procházení hmyzu, včetně švábů, bedbugů, mravenců a pavouků, stejně jako půdy a krtku.

Jak si vybrat švábový past nebo udělat sami

V balení pastí jsou akumulátory akumulátory obvykle zahrnuty, ale jejich použití je poskytováno

Souprava obsahuje síťový adaptér. Zařízení má několik režimů provozu, nemůže být použit v těsné blízkosti lidí. Maximální stupeň aproximace by mělo být nejméně 2,5 metru.

Náklady na zařízení - přibližně 4 500 rublů za sadu.

Nejlepší ze všech, Hail pracuje v otevřené lokalitě. S ním je možné odvodit ze švábů, například na hřiště nebo výtahový důl. Ale pouze v noci nebo v takové době, kdy nejsou v okolí.

Ecosnawayer

Zařízení se vyrábí v Číně, ale jak je uvedeno v pokynech, pasti je speciálně upraven pod ruskými škůdci. Nástroj byl vytvořen pro použití v obytných prostorách, eliminuje současně od švábů, bedbugů a mravenců.

Jak si vybrat švábový past nebo udělat sami

Model pro obytné prostory se vyznačuje kompaktními velikostí

Tento typ repeller automaticky mění frekvence, což vylučuje návykové z škůdců. Záruka je vydána po dobu 5 let, náklady na maloobchodní náklady začíná od 950 rublů v závislosti na modelu.

Stejné nástroje mají jiný účinek expozice: popsaný model je určen k odstranění švábů a mravenců, ale existuje silnější, eliminující šváby a hlodavce.

Video: Ultrazvukové vypínače

Jak si vybrat vhodnou pasti

Široký výběr švábových pastí umožňuje zvolit efektivní typ a typ výrobku, nejlépe vhodné pro dezinfekci určité místnosti.

Při výběru pasti stojí za to zvažovat následující parametry:

 1. Stupeň infekce místnosti. Pokud jeden náhodný škůdec chytil na očích, můžete omezit minimální opatření. Ale pokud nejste Lucky vstoupit do bytu a zjistíte, že je již sisite s švábi, je lepší uchýlit se k nejzákladnějším z uvedených fondů.
 2. Čtvercová infekce. Jak jsme již zjistili, pasti se liší ve stupni pokrytí území. Malý byt může být chycen lepicí pasti a další zařízení mohou být vyžadována pro workshopy nebo velké otevřené prostory (například ultrazvukové vypínače).
 3. Přítomnost dětí a domácích zvířat. Pokud není možné omezit přítomnost dětí a domácích mazlíčků v infikovaném pokoji, bezpečnostní princip vybraného fondu je velmi důležitý.
 4. Rozpočet. Je důležité si uvědomit, že pasti se liší v životním životě a pokrytí. Při výběru rozpočtu je to náklady odděleně věnovat pozornost balíčku a počtu pastí v balíčku.
 5. Priority. Popularita pastí nám umožňuje vzít v úvahu nejrůznější přání: vzhled zařízení, bezpečnost při použití, účinnosti a rychlosti zničení hmyzu. Rozhodování s prioritami je možné cíleně vyzvednout pasti pro každý konkrétní případ.

Pasti pro švábi to udělat sami

Teď, když chápeme, jakou principu jsou k dispozici hlavní typy pastí, můžete je udělat s vlastními rukama doma. Je třeba vzít v úvahu pouze v úvahu, že produkty pro domácnost mají své nesporné výhody a určité nevýhody.

K pozitivním stranám použití domácích pastí lze připsat:

 1. Skutečný volný. Obvykle objekty, které mohou být vyžadovány pro vlastní výroba pasti, vždy po ruce.
 2. Bezpečnost a spolehlivost. Víte, jaké prvky byly použity k vytvoření domácí pasti.
 3. Funkce. Pokud si přejete, můžete udělat opakovaně použitelnou past.

Minusy:

 • Nejvyšší účinnost při použití proti velkým klastrům švábů;
 • Náklady na energii: Vytvoření pasti s vlastními rukama trvá čas a úsilí.

Lepící past

Chcete-li vytvořit domácí lepidlo, budete potřebovat:

 • lepenkové krabice nebo lepenkový list (pevný papír), velikosti mohou být vybrány nezávisle, v závislosti na požadovaných rozměrech budoucí pasti;
 • Viskózní dlouhotrvající lepidlo nebo silný bilaterální nástroj vybraný skotský, by měl být tak lepivý, aby se hmyz nemůže obrátit sám;
 • nůžky;
 • Mokré nebo viskózní potraviny pro návnadu, taková konzistence zdůrazňuje vůni na dlouhou dobu, takže ideální pro zvolený cíl.

Obvykle uvedené komponenty jsou v každém apartmánu. Pokud ne, mohou být nahrazeny analogy, ale s povinnou zachování potřebných vlastností.

Instrukce krok za krokem:

 1. Box jemně rozložen. Pokud je to jen listem těsného papíru nebo lepenky, pak vyřízněte kus požadované velikosti.
 2. Nalijte lepidlo uvnitř a sledujte, jak je vrstva hladká, nebo se držet na pásku.
 3. List papíru je připraven k použití, a pokud jste zaujali krabici, musíte znovu vrátit.
 4. Položte vybranou návnadu přímo na horní části lepkavé vrstvy a odejděte na místo klastrů švábů.

  Jak si vybrat švábový past nebo udělat sami

  Pokud zvolíte správné komponenty, poté efektivitou, domácí lepidlo, nebude mít cestu k nákupu

 5. V příštím ráno zkontrolujeme, jak vyplněním pasti a v jakém stavu je lepkavá vrstva. V závislosti na faktorech nebo zničení hmyzu spolu s pasti nebo odejít k dalšímu použití.

Případně můžete jednoduše držet silnou oboustrannou pásku přes noc podél soklů a na místech, kde se nejčastěji objevují švábové šaty.

Video: Sticky Trap to sami

Elektrický trap

Můžete si udělat elektrickou pasti sami, pokud existuje rozšiřující dovednost na speciální dlaždice a dovednosti pro pájky jednoduchých schémat.

Instrukce krok za krokem:

 1. Sbírejte multiplikátor podle schématu v přesnosti po principu spojovacích diod a kondenzátorů.

  Jak si vybrat švábový past nebo udělat sami

  Řetěz převádí proud 220 voltů v polovině kilovolt, který bude krmen na trati

 2. Kolem obvodu vnitřní stěny (deska z fóliového textilitu nebo jiného metalizovaného plastu) je třeba odtrhnout spirála dvou ne-cyklických cest ve vzdálenosti 2 mm od sebe.

  Jak si vybrat švábový past nebo udělat sami

  Takže, aby nedošlo k redo talíř znovu, stopy jsou potřebné velmi pečlivě

 3. Vrtací otvor pod návnadou ve středu desky. Vstup k švábům je lepší udělat stranu skříně pasti a návnada bude umístěna v rozích.

  Jak si vybrat švábový past nebo udělat sami

  Samonově smontované zařízení může být také kompaktní

 4. Připojte cesty do napájecího řetězce. Sbírejte past v případě izolačního materiálu.
 5. Princip provozu systému: šváb přitahovaný návnadu běží na stropě tělesa pasti, zavře řetěz, dostane výtok a spadne do díry a uvolní cestu pro další. Pokud provedete odnímatelné dno, vyčistěte pasti z pozůstatků zabitého hmyzu bude jednodušší.
 6. Při montáži, instalaci a čištění pasti je nutné dodržovat bezpečnostní předpisy, zejména chránit před dětmi a zvídavé domácí mazlíčky.

Jako návnada pro domácí elektrické auto, jeden ze tvůrců schématu byl používán Schuchuy pivo nebo zvednuté kvasinky s malým množstvím cukru.

Mechanické pasti

Metoda je charakterizována největší jednoduchostí a dostupností při výrobě, protože pro mechanickou pastu budete potřebovat pouze návnadu, nějaký rostlinný olej a pouzdro.

V závislosti na tom, co bylo v současné době nalezené v ruce, mechanická pasta může být vyrobena ze skleněné nádoby nebo plastové láhve.

Domácí past z bank

Výroba pastí z bank se provádí v následujících krocích:

 1. Skleněná nádoba (kapacita od 0,8 do 1,5 litrů) Zabalení papíru nebo jakýmkoliv materiálem, kterým může šváb snadno posypte na vrchol.
 2. Stěny plechovek stěr s olejem nebo jakýmkoliv způsobem usnadňujícím posuvné, takže hmyz se nemohl dostat ven.
 3. Na dně improvizované pasti dal návnada. Je lepší vzít bez zápachu zbytky potravin nebo nápojů.

  Jak si vybrat švábový past nebo udělat sami

  Udělejte pasti z plechovek může být velmi rychlé a bez nadměrných nákladů

 4. Dejte na noc akumulace, v dopoledních hodinách nalít varu vody a zbavit se obsahu. Můžete použít tolikrát, kolikrát potřebujete.

Plastová láhev trap

Plastová láhev je připravena následujícím způsobem:

 1. Plastová láhev, s výhodou kapacita 1,5 litrů, řezané přibližně dvě třetiny základny.
 2. Na dně láhve jsme dali nebo odpočívali návnada příjemným k škůdcům vůní.
 3. S výsledným z horní části nálevky otočte víko a pevně vložte do dna láhve.

  Jak si vybrat švábový past nebo udělat sami

  Tarakanov nemá šanci dostat se z jednoduchého zařízení z plastové láhve

 4. Zřízli jsme se v místech klastrů švábů a ráno zničíme hmyz.

Mechanické pasti na sanitce ruku zřídka vypadají krásně. Proto je lepší dát je do míst, kde se nepokazují interiér.

Video: plastová láhev láhve

Jedovatý trap

Obvykle domácí jedovaté pasti jsou vyrobeny na bázi kyseliny borité. Výhody tohoto fondu lze připsat dostupnosti a relativní účinnosti.

Jak si vybrat švábový past nebo udělat sami

Při použití kyseliny borité musí být pozorovány opatření

Minusy použití v tomto případě jsou několik:

 • Toxicita: kyselina boritá nemůže být použita v přítomnosti dětí a domácích zvířat-
 • Snadno se neutralizuje: Pokud je otrávený šváb schopen dostat se do zdroje vody, kyselina boritá ji nezničí;
 • Náklady na energii: Kyselina kyseliny borité vyrobené ve formě samo-slepých kuliček s přidáním atraktivních potravin, před použitím musí být místnost zcela sušena odstraněním všech možných zdrojů vody.

Instrukce krok za krokem:

 1. Připravte si výplň: vaření vajec, odstraňte žloutky a strečovou vidličku. Nebo připravit cukrový prášek s přidáním vanilinu pro více chutný zápach.
 2. Z kyseliny borité a změkčené žloutky roll malé kuličky - cukrový prášek smíchaný s práškem kyseliny borité v poměru 1: 1.

  Jak si vybrat švábový past nebo udělat sami

  Pro přípravu návnady s kyselinou borík bude nějakou dobu trvat

 3. Vyhledejte vařenou návnadu v předprojiavém a izolovaně od dětí a domácích zvířat v interiéru.

K výsledné směsi, přidejte albastter nebo sádrové prášky. Pak šváb, přichází do vody, bude zničen po zmrazení látky v kurzech.

Video: Bury Balls z švábů

Recenze

Ochrana proti švábům Argus "Lepicí pasti" - Kdo žije v Terhem

Výhody: levné, netoxické

Nevýhody: Není příliš účinné

V našem městě v letošním roce invaze k švábům, jak to zdálo navždy zmizely z našich bytů před několika lety. Protože máme doma malé dítě, pak jsme se rozhodli bojovat s netoxickými prostředky - koupil pasti lepidla. Stojí od 13 rublů ve společném zadávání zakázek na 30 rublů v běžných prodejnách. Trap je lepenkový dům, na které leží návnada a nalijte lepidlo. Šváb musí cítit návnadu, šťastně plazit do domu a držet ho navždy. Podívejte se dovnitř a podívejte se na "úlovek" po 5. Obecně, 2 velké šváb a kousky 8 malých. Velmi neuto, ale na druhé straně přinejmenším.

Ochrana proti švábům Argus "Lepidlo past" - ne toxická, levná pasti pro Cavrochki.

Výhody: netoxický.

Nevýhody: Nebude navždy ušetřit.

Koupil jsem si byt s švábies, když jsem zkoumal před nákupem, neviděl jsem je, a když to klíče daly celý náš nábytek byl vyřazen - uvědomil jsem si, že s "zvířaty" byt pak))) Bylo to šest Před lety byl byt v hrozném stavu (tam byly peníze málo, a čtverce chtěli více - více), takže oprava okamžitě začala. Oprava byla Grandiose. Změnil jsem se v bytě absolutně všechno! Tarakanam se mu nelíbilo a oni byli bezpečně pryč v neznámém směru pro mě. Byl jsem potěšen a zapomněl jsem na všechno, že v tomto světě jsou švábi. Ale před rokem začali sousedé přes zeď také opravy a zvuky jsou také Grand)) a pak jsem začal všimnout - když vstoupíte do kuchyně ve večerních hodinách, včetně světelných běh švábů!!! Samozřejmě jsem okamžitě rozběhl do obchodu, kde jsem získal nějaký gel z těchto hrozných hmyzů, ale měsíc šel - pokračovali v běhu . Nebylo z nich mnoho, ale byli stále. Pak jsem si koupil dors (začal jsem najít mrtvoly, ale běžel jsem), pak jsem se snažil Dichlooru (já jsem šel do odpočinku na dva dny, a já jsem byl léčen s bytem) Zdálo se, že je nemá vliv na Všechno. Dlouho jsem experimentoval s jinou vyhrazením. Ale švábi pokračovali v běhu ((a teď před týdnem jsem dostal lepicí návnadu na švábu a mravenci. Líbila se cena - 20 rublů, a také že pasti není toxický. Platnost až 3 měsíce (dost dlouho) jsem na stůl a podél stěn. Jen 5 ks. Význam pasti je také poměrně jednoduchý - uprostřed chutné, namontované návnady a na hranách lepidla. Šváb spěchá k jídlu a zůstává navždy v lepivém základě. Daleko nebude schopen uniknout. A pak trap jen zničí. Samozřejmě, nemohou být tímto způsobem radikálně zničeni, ale stali se výrazně méně! Teď, když večer jdu do kuchyně - nesetkáme s nimi. V létě plánuji zavolat speciálně vyškolené lidi, aby zpracoval byt, a samozřejmě s potěšením v tuto chvíli někde. Myslím, že jen tak se můžu zbavit dlouhou dobu. Přeji vám všem, abyste se tyto hmyzy nesetkali na cestě))))

Čisticí past pro Taiga švábi - bezpečný nástroj pro řešení švábů

Výhody: Efektivně bojuje šváby, bezpečný, cena

Nevýhody: Ne

V naší bytové budově existují takové nepříjemné osobnosti jako šváb. V mém bytě je přivedeme po celou dobu, to pomáhá, pak se objeví znovu, zřejmě, od sousedů, protože boj proti nim by měl být v celém domě komplexní. Nikdo to bohužel neustále ... proto je nutné neustále bojovat na jeho území. Vzhledem k tomu, že v domě, malé děti a domácí mazlíčci používají toxický prostředek pro své zdraví, poslední moji akvizice byla lepící past pro Taiga švábe. Myslel jsem, že nesmysly a šváby by na ní nebyly řečeno. Koupeno pro ukázku, cena je malá - 30 rublů. Dejte a odešel na víkend. Po příruku zjistil, že šváb je všechny stejné do této pasti a velké a malé byly. A někteří byli stále naživu, ale tak dobře se slepili nohy, které nemohli uniknout! Stála dva týdny a nová jedinci se objevili každou noc. Líbila se mi tato past s účinností. Je to naprosto bezpečné pro lidi a zvíře, ale pomáhá bojovat s švábi. Lze instalovat na všech místech, a to i tam, kde je uspořádáno potraviny. Velmi dlouho zachovává své vlastnosti, výrobce naznačuje, že po dobu tří měsíců jsme stáli první dva týdny a byl stále účinný. Obecně platí, že nyní máme tento první asistent bojovat s švábi, koupil druhý den v Ashans o skladě a maloval v kuchyni. Je účinný a bezpečný, nebudete myslet lépe. Proto samozřejmě doporučuji!

Nástroje z švábů Lepicí pasti Garant "Broadband" - Zatímco to je nejlepší nástroj od švábů.

Výhody: Zůstaňte uvězněn na lepící stuze

Nevýhody: Nenašli minusy

Opravdu mi pomohl znamená, že se zbavil hmyzu velmi rychle. Ve vztahu k jiným prostředkům neexistuje vůně, a můžete tam dát tam, kde se dítě nedostane. Zároveň jsme se jich zbavili jako 4 měsíce, už si nevšimli invazi hmyzu.

Past pro švábi "raptor" - zdá se, že to pomůže

Výhody: efektivní

Nevýhody: Ne

Švábies nenávidím všechna vlákna duše a bojí se jich, takže když jsem viděl v našem bytě jednoho z těchto hmyzů, nešel jsem blázen. A ukázalo se, že v domě jsme měli velmi prosperující rodinu v 1. patře, a oni se rozvedli tyto hmyz, a pak prodali byt a přesunutý, a noví obyvatelé začali opravit a všechny hmyz běžel přes ostatní apartmány. Zpočátku přišli do souseda ze 2 pater, a už se od něj plazili a dokud nebudeme ve 3. patře. Tak, mluvil se sousedem ze 2 pater, zjistili jsme, že absolvoval všechny šváby, koupil pasti "Raptor". Má mléko švábe dokonce leží po podlaze. Přirozeně jsme si tyto pasti koupili. Byli jsme prodáváni v obchodě Pyaterochka za cenu 160 rublů pro balení. Balení 6 pastí, plus dvě pasti jako dárek, celkem 8 kusů. Pasti v novém designu, nevím, neviděl jsem starý, se zlepšeným vzorcem lambda-cigalotrinu ovlivňujícím centrální nervový systém hmyzu. Obyčné takové černé boxy, nenápadné, uvnitř je speciální gelový hráč, na balení je indikován, jak je lépe používat. Doporučené 2-3 pasti na pokoj 10 kV. m při nízkých číslech hmyzu. Clawling Piecewise, takže jsme všichni vyslali všechny 8 kusů po celém bytě, samozřejmě, samozřejmě v kuchyni a v koupelně. V době, kdy mohu říci, že od okamžiku instalace pastí a až do úplného zmizení všech hmyzu prošlo někde za měsíc (není napsáno na balíčku, když vás pasti zcela zbaví z švábů, takže jsme trpělivě čekali). Víš, je to velmi nepříjemné zapnout, například v noci světlo a kuchyně, vidět šváb na stole, takže nyní i v noci, včetně světla v koupelně, v kuchyni, na záchodě, Nevidím je a dlouho. Pravděpodobně, pravda, postupně švábe, baví návnady, infikují jak jejich kolegy, kteří nejsou viditelní, a umřou celými koloniemi. Je pravda, že jsem neviděl mrtvoly. Ale teď mohu doporučit datové pasti, protože jsem viděl nesporný výsledek. I když jsme neměli takový zanedbaný případ, protože se to stane, když švábi jsou plazili davy, možná nebudou vyhovovat takovým případům, ale pokud jste v našem případě, kvůli opravě od sousedů, začali se uchýlit nápověda šváb, zkontrolována! Mimochodem, doporučuje se nahradit pasti za půl roku, doufám, že to nemusíme ..

Past pro švábi "raptor" - švábe jsou? Nebudou!

Výhody: Snadné použití, méně nebezpečné

Nevýhody: Ne tak účinné

Mnozí se bude usmívat po přečtení mé recenze. Právě našel něco k zápisu? Kde jsou tito stvoření, nesetkáváme se s švábi. Ano, také jsem si myslel, že opravdu s těmito "Usachasem" jsem byl jen znamení pro mě, a pak mnoho let jsem je zapomněl. Ale to se ukáže žít na některých místech a vidět odtud, že putovali do našeho bytu (podezřelý, že "přišli" v pytlích našich příbuzných). Bez ohledu na to, jak byli, usadili se v naší kuchyní, schovávali se v rozích a pod skříněmi, a někdy nejdivosti dokonce utíkají od svých míst a pohybují se do ložnice. Manželka samozřejmě začala s válkou s nimi, porazil jsem je s "klapkou" pro mouchy, pak se nalil nějaký jed, ale šváby stejně zmizely. Pak jsem se připojil k válce. Nalezené informace na internetu o nejrůznějších způsobech, jak bojovat proti těmto hmyzem. Mezi nimi se zdálo, že pasti "Raptor". Koupil balení se šesti pasti. Pasti jsou plastové boxy ve formě disků s otvory po stranách. Princip akce pastí je takový: švábi přitahuje návnadu uvnitř disku, projdou uvnitř a jíst jed. Poté mohou nějakou dobu běžet, ale za hodinu a půl zemřít. V myšlence autorů, otrávené šváby přenášet jedem na jiné příbuzné a tak na řetězci brzy nebudou šváby v našem případě, že švábi zemřeli, ale ne všechno zřejmě nebylo přenášeno z Caracanu do Tarakana. Nakonec, švábi v našem bytě neudělali, ale jen z jiných důvodů. Koupil jsem a nainstaloval dvě balíčky diskových pastí kolem obvodu kuchyně. Ano, začali jsme bojovat s švábem v čase a neměli čas násobit na velké číslo. Ale navzdory nevyšší efektivitě "Raptor" pasti doporučuji používat je v komplexu s jinými prostředky. Jsou také bezpečnější než například aerosoly nebo gely.

Transparentní návnada pro šváby RAID Max - po dlouhou dobu

Výhody: Bezpečné

Nevýhody: Musíte se o to postarat dříve, nebo kombinovat s jiným

Vzpomínám si na nákup. A tam jsou šváby banda. Jen hrůza, opět znovu v zábranu. Získal tuto návnadu, v naději, že se rychle zbavíte švábů, ale nebylo tam tam. Ukazuje se, že první oběd uvnitř ní, po kterém se vyskytují něco jako otrava. Když se plazí, infikují tyto příbuzné. Každý, každý nebude nakažen, pak začnou zemřít trochu. Takže pokud se chcete zbavit takového hmyzu pomocí návnady, musí být zakoupen předem. Nebo kombinovat s jinými prostředky, aby se cockroaches rychleji. Co je dobré, neuchovává od ní vůně a nebude poškodit osobu a domácí mazlíčky, ale je lepší dát návnadu někde v nepřístupném a domácím mazlíčku.

Trapy pro zničení švábů Azurit Suite "Dohlox" - efektivní, ale nepohodlné

Výhody: dobrý efekt, nízká cena

Nevýhody: lepenkové krabice, nemůžete začít na zdi

V bytě babičky ne tak dávno, začali nové domácí zvířata - šváby. Sousedé je cestovali doma, takže uprchli k nám za nejlepší život. Nikdy neřekl s takovým problémem, takže zpočátku jsem ani nevěděl, jaký nástroj je lepší koupit. Volba v obchodě byla velká: aerosoly, a gely a lepicí pásky a pasti. Prodávající viděl, že jsem byl zmatený, takže jsem mi poradil, abych si koupil pasti pro zničení švábů Azurit Suite "Dohlox". Balení bylo 6 kusů. Mini-boxy z tlusté lepenky. V blízkosti dřezu jsme ne riskuli, že je uvedeme, protože se báli, že budou splmat z vody. Pasti ze čtyř stran mají malé otvory. Uvnitř krabice je nějaká látka. Konzistencí a barvou se podobá plastelinu nebo těstě. Ale neměl jsem rád, že na zadní straně pasti není žádný suchý zip. To znamená, že lepidlo na stěnu nebo jakýkoliv šikmý povrch je nemožný. Nicméně, to stojí za zmínku, že pasti pro zničení švábů Azurit Suite "Dohlox" jsou opravdu účinné. Po týdnu zmizel šváb. Takže každému poradím tyto pasti. Náklady na ně nejsou příliš vysoké. Pro balení jsem dal asi 110 rublů. Ale v bytě 46 kV. M. Ukázalo se, že nestačí, musel jsem si koupit další balení.

Elektrický pasti sám se samozřejmě ochladil, v noci bavlna takové kousky 5 pečené v noci na obrázku, že elektrody jsou daleko, ten malý se prochází, je to nutné méně než vzdálenost, ale není nic lepšího než ses , teprve poté, co je jejich pohony všechno zmizelo

Ultrazvuk Tarakanov repeller MNPF Alex Typhoon LS-500 je duševní trauma pro kočku a účinnost zůstala v otázce.

Výhody: Žárovka bliká krásně

Nevýhody: ošklivý zvuk, pet šoku, efektivita pod velkou otázkou.

To se stalo, že jsem se přestěhoval do prvního patra. A obecně, všechno nebylo špatné ... pokud jsem neviděl tlustý švábař-scab, běh kolem kuchyně. Samozřejmě jsem ho zabil a obával se tak moc, dokud jsem našel pár tří svých bratrů. Na internetu jsem našel reklamu pro ultrazvukové diskrétní hmyz, myši, moly a jiné živé látky. Samozřejmě jsem se chytil oheň, abych získal Scrber švábů. Pak recenze, které jsem nehledal a nečetli a nečetli, a v reklamě nebylo tak dobré, že všechno bylo napsáno, že jsem si nemyslel, že jsem si nařídil ultrazvukový Scailer Tarakanov Typhoon-LS500. Jedno zařízení je navrženo tak, aby zůstalo až 80 m2. Stěny a měkké bariéry ve formě pohovek a záclon absorbují ultrazvuk a zařízení se nestane účinným. Přístroj samozřejmě lze použít v místnosti s nábytkem, ale například není nutné jej dát na stěnu pro pohovku. Když je zařízení zapnuto, opačný ostrý zvuk a světlo začíná blikat různé barvy. Ostrý zvuk jde jen na začátku, pak to není, ale je tu další. Nevím, jaká slova to popisují: přeživší, tichý, tenký ... velmi nepříjemný pro uši. Obecně jsem se zapnul zařízení a zapomněl na to. Ale tady moje kočka nezapomněla a absolutně nebyla ocenila kouzla ultrazvukového repeller. Když jsem se zapnul vlnu zařízení z jejího konce a odjela z kuchyně. O týden později se zdá, že zvíře se uklidňuje a přestane věnovat pozornost zařízení. Na mnoha místech, kde se prodává Typhoon LS500, je napsáno, že kočky a psi nereagují na zařízení. Takže to není pravda. Stále jako reaguje. Zařízení pracovalo asi rok a během této doby jsem nikdy neviděl švábi. Nicméně, brouci a pavouci periodicky spokojeni s jeho přítomností. Takže můžeme bezpečně říci, že hmyz obecně zařízení nefunguje. Poté, co jsem vypnul ultrazvukový repeller Typhoon již prošel 4 roky. Během této doby, cockroaches jsem se setkal 1 nebo 2krát v kuchyni.

Ultrazvuk Tarakanov repeller MNPF Alex Typhoon LS-500 - od švábů

Výhody: Ne

Nevýhody: neprovádí vaše funkce

Získal jsem takový. Sledoval televizi a reklama začala inzerovat Ultrazvukový Tarakanov Tarakanov MNPF Alex Typhoon LS-500. A samozřejmě to stalo se zajímavým tím, co to je, jak žijeme v bytě a někdy trpíme těmito švábi (oh a co říct, obyčejné inzerované zařízení, které nesplňuje své funkce. Moje švábi žili v kuchyni a zůstali tam, aby žili, nebo kde nebrali. Ale pak když už byl na mé ruce, toto zařízení, pak jsem pochopil, proč je musím vyděsit, pokud potřebují zabít, ale toto zařízení už bylo na mých rukou. Chci varovat, že si to nekupujete, není účinné, to je jen peníze na větru (peníze (peníze)

Ultrazvukový tracame releaser Ecosneper UP-118 - Aplikován proti Bloch - Dokonce i kočky uprchly!

Výhody: Scares šváby, blechy, klíšťata, chyby - univerzální ochrana, cena je malá

Nevýhody: Zdá se, že ne

Repeller pracuje a dělá to docela dobře. Zpočátku prošel terénními testy na švábi v úložišti - to bylo úspěšné, všechno zmizelo, že to tam byl a běžel kolem. Pak se rozhodl zažít svou sekundární funkci - zrychlení blech a jiných hmyzu. Máme 2 kočky a 1 pekingese, chodí po ulici a "přátelům" s jinými zvířaty, takže boj proti blechám se pro nás stal opravdu tradiční. Obojky byly, kapky byly, šampony - vše před lucernou, měl méně než blechy a o několik dní později, a pak více koberců a pohovek doma plněné blechami - pevnou noční můrou. Nainstalován na chodbě 1 Repeler - poznamenal, že na pohovce a na chodbě přestal kousat ... Kočky Když byly řádky položeny na chodbě, začali se skrýt hodně - blechy byly utopeny. Nainstalovali jsme pak 1 takové zařízení v obývacím pokoji a konečně se zbavil těchto hmyz nepříjemných. Doslova 3 týdny po zahájení operace "Blok vyhrál", cítili jsme pohodlí pobytu v domě, jako naše zvířata - všechno od nich utíká. Ve spojení s blešími obojky poskytují vybrojení téměř 100% ochrany proti blechám a klíšťatům (jsou také v hororu opouštějících stanoviště). Užitečná věc, plně spokojená!

Jak se zbavit švábů - velmi levné a 100%!

Výhody: Bezpečné pro muže, levné, efektivně

Nevýhody: Ne!

A já jsem se zbavil švábů!!! Byla to klidná hrůza! Švábi byli jen moře. Neboj se ani lehkého, ani lidi, nic ... jsme jim cestovali a v rozpacích a pastelkách a gely, a obecně, vše, co by mohlo být. Efekt - nula. A pak jsem si to pamatoval, že jednou dávno, v bytě, kde jsem ještě žil s matkou, také začal šváby. Vzpomínám si, že se jich zbaví doslova za pár týdnů!!! A navždy!!! Zeptal jsem se mé matky, že jsme to udělali. Takže: to trvá (přibližně závisí na této oblasti) 2 brambory, 2 vejce a vaří dohromady 40 minut. Vařit brambory v uniformě, takže se nespadá. Pak to všechno je chlazení, čisté, dáváme Plastu, otočením do pyré. Pak přidejte dva pytle prášku kyseliny borité v tomto pyré (na prodej v jakékoliv lékárně - je to penny). Veškerá výsledná hmota důkladně mix a začít válcovat malé kuličky a položit je na všech rozích, sokli, obecně, kde jsou švábi. A čeká na výsledek. O týden později (nuuuu ... plus-mínus) Začneme kopat klapky. Pokud zemřou přímo v norcích - pak to znamená, že máte štěstí, protože jsem měl jen hory tepelného! Brrr ... ale stojí to za to! Pokud jsou švábi hodně, pak s největší pravděpodobností první část "delikatesy" budou pohltit. Pak jen opakuji. Obrovské plus tohoto nástroje - je to 100% bezpečné pro člověka! Tyto míčky mohou být položeny kolem produktů, a to i u jídelního stolu!!! A to je levné. Kyselý balíček stojí 8 rublů (alespoň v lékárně poblíž mého domu). Dobře, brambory a vejce jsou obvykle k dispozici. Pokud trpíte švábies - zkuste!

Nyní, mít představu o principech práce pastí pro švábi, kteří považovali za nejoblíbenější modely každého typu, seznámený s recenzemi a dokonce se učit, aby se pasti sami, můžete svůj domov chránit přesně způsob, jak to bude lepší.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobny