Bream: popis, reprodukce, stanoviště, rybaření, chování, fotografie, video, životní styl, nepřátelé

Bream: popis, reprodukce, stanoviště, rybaření, chování, fotografie, video, životní styl, nepřátelé

Jezdectví obyčejný, Dunaj a východ je jediným představitelem druhu řezu a patří do rodiny kapru a oddělení koberců. Mladí jedinci broum se nazývají pilíři a již dospělí jedinci - fubs nebo ostré.Největší zájem samozřejmě představují dospělé jedinci, který váží více než 1 kg.

Rybí pražma: popis

Vzhledem k jeho jedinečnému vzhledu lze dospělý otřik snadno rozlišovat od mladého jedince. BRID je schopen vyrůstat až 0,8 metrů dlouhý, s hmotností do 6 kg.

VzhledBream: popis, reprodukce, stanoviště, rybaření, chování, fotografie, video, životní styl, nepřátelé

Z jiných druhů rybího pražma je jiný, protože má vysoké tělo. Výška je zpravidla až 30% celkové délky ryb. Kromě toho jsou ústa a hlava otřiva poměrně malé, zatímco ústa pražka končí zvláštní rozsáhlé trubice. Na zadní straně je krátká, ale vysoká ploutve sestávající z tucet měkkých paprsků.

Zajímavý fakt! Pro pražma je charakteristická, že mají jednořadé zuby pánve, pět kusů na každé straně.

Anální fin ryby začíná přímo za zadní stranou základny hřbetových ploutví a má tři výrazně tvrdé a lehce měkčí paprsky. Mezi anální a abdominální ploutve je mezera ve formě kýlu, na které nejsou žádné váhy. Spinální oblast dospělých je natřena v šedém nebo hnědém odstínu, zatímco strany se rozlišují zlatou hnědou barvou a hrubě vyjádřený nažloutlý odstín. Všechny ploutve mají stejné šedé odstíny s temnou fade. Mladí jedinci se vyznačují zapalovačem, stříbrnými tóny.

Chování a životní stylBream: popis, reprodukce, stanoviště, rybaření, chování, fotografie, video, životní styl, nepřátelé

BREAM je poměrně opatrná a buggy ryba, s vynikajícím slyšením, takže tento faktor je třeba vzít v úvahu při chytání pražma. Upřednostňuje přebírání jako v řekách a v jezerech a v místě zásobníků. V řekách, tato ryba zřídka roste na impozantní velikosti. Preferuje prolita, aby zůstal hejna. Současně mohou být jednotlivci různých věkových kategorií přítomni v hejnu, od nejmenšího, k největšímu.

Ústa v křesle fungují tak, že se převede především ze dna. Proto můžeme bezpečně říci, že jeho základna stravy je spodní mikroorganismy. JEDNOSTI, BRID je poháněn larvami, skořápkami, šneky, stejně jako řasy. Četný hejno pražka rychle čistí spodní prostor. To přispívá k aktivnímu pohybu ryb na vodě při hledání potravy. Pohyb hejna může být určeno aktivní alokací bublin bažiného plynu.

Je důležité vědět! S nástupem soumraku se broum klidně blíží k pobřeží na mělkém k krmení.

BRID může být v oblastech, kde neexistuje žádný silný kurz nebo stejná částka chybí vůbec. Proto se broum schází v sazbách, v hlubokých jámách, v barvách stromů, vedle odbočky, kde převažuje hlína nebo nebo nebo ortly bottom. Více dospělých jedinců dávají přednost tomu, aby se vezmou v blízkosti pobřeží, a udržet ve značné vzdálenosti. Upínání, naopak, přiblíží se k pobřeží a upřednostňuje zůstat v tlusté houštině pobřežní vegetace. Zimní pražma v hlubokých jámách.

Distribuce a tržiště

Bream obývá bazény Baltského, černého, ​​kaspického a severního moře. Nachází se v mnoha jezer KareLia, severozápadně a v Evropské části Ruska. Často se nacházejí v nádržích zemí SNS. V jezerech Uralu a Západní Sibiř, rozvedené uměle. Setkává se v teple a tobol. Nevyhne se a mořské vodě.

Bream: popis, reprodukce, stanoviště, rybaření, chování, fotografie, video, životní styl, nepřátelé

Distribuce a tržiště

V Severním Drivu dosáhne bazénu Bílého moře a východní části Barentů moře (p. Pechora), aklimatizován v nádržích Sibiře (Oz. Killinskoye, R. OB), Kazachstán (Oz. Balkhash a ostatní.). BRMID preferuje klidnou teplou vodu s písčitým osvětleným a jílovým dnem, a proto běžné v říčních zátech, v jezerech. Ve spodním toku DNIEPER, DON, Volga a v severní části Aralského moře, prnést tvoří dva formy - bydlení a polo-pass. Semifrekvenční formy se otřásly v moři a pro Ikrometania vzestup v dolní části řek. Zvláště četná stáda Don a Aral Bream. V deltě Aralského moře je třetí forma - malý rákoslánk, který má také v deltě řeky nebo.

BREAM obvykle jde do obrovských hejn. Miluje místa se slabým tokem, stojící v hlubokých jámách, RAC, předvádí na látkové pobřeží, v blízkosti Sunken Korhogi nebo otroky kamenů a t. P. Zvláště mnoho ryb je nad přehradou a návrh. Tato místa přitahují nedostatek trníku silného proudu, dostatečnou hloubku a pečené Roasons, obvykle zpožděné přehradami. BRMID Upřednostňuje dno jílu pokryté kalem. V jezerech, rybníkech a nádržích drží v určité vzdálenosti od břehu. Letní malá velikost se setkává mezi vodou. Samotný pražma ukazuje rybář jeho parkoviště, hraje na povrchu vody v ranních a večerních šatech. Jeho hra je charakteristická. BREAM bez hluku a splash bude zobrazovat jeho hřbetní ploutve, který ji vynořil z vody, a jako kdyby kwworking, jděte hluboko do hloubky a zanechal za sebou náročným kruhem na povrchu. Nejčastěji hraje v udržitelném klidném počasí. O místech "tání" by mělo být opraveno a chytání. Pokud se pražma hraje, obvykle bere dobře. Po těžkých letních deštích, drnost při hledání potravy úzce přichází na látkové břehy. Zavede většinou v noci, jít ven z otvorů na mělké.

Věk a velikosti

Rychle roste. Délka řeči, který žil 10 - 13 let, dosahuje 75 cm, hmotnost 8 kg a více. Na rybářském prutu nejčastěji chytání ryb o hmotnosti 1,5 - 2,5 kg. Malé broum se nazývají sloupy.

V jižních regionech rychle roste, puberty dosahuje za 3-4 roky, o délce asi 25 cm. V severních jezerech a nádržích se stává polovinou posádek za 5-8 let, o délce 30 cm a více, rákosí pražma zraje za 3 roky, má délku 12-15 cm.

Chytání

Léto Klevel BREAM začíná 10-15 dní po tření a to se stane dobře, kdyby iquet prošel dohromady, bez přestávek. Tento Klevel trvá dlouho, skončí za dva týdny. Zřejmě proloment jde na takovou výživu, pro kterou rybáři ještě nenalezli vhodnou návnadu. Zdá se, že se živí řasami, vyhýbá se ostatním potravinám po celé období před začátkem žito, když se jeho Klevel obnoví a stává se stabilním před začátkem podzimní zbarvení listů.

Stabilní Klev BREAM je obvykle pozorován na konci jara počátku léta, ale řemeslné rybáři si již dlouho všimli, že rybí pražle pecks a na začátku jara.

Ačkoli se odkazuje na rodinu tepelně milujících obyvatel vody útvarů, rybolov na něm někdy začíná ihned po ledním driftu na středu nebo konci dubnu, kdy je teplota vzduchu v průměru přibližně 8-12 stupňů. V tuto chvíli není nic, co by jim dalo jeho chování, nejsou žádné přepětí na vodě, žádný jiný pohyb. Rybářské vybavení pro lov pražma.

Pro rybaření je nejvhodnější. Rod je vybrána s délkou 4-5 metrů, rybářská linka nemůže být považována za tenkou, protože voda je stále blátivá, průměr rybářské čáry je 0,16-0,20 milimetrů. Float je žádoucí vzít pro lov toku pod lodí o hmotnosti 3-5 gramů.

Chytání brami

Pro úspěšné úlovky pražma, rybář potřebuje znát jeho zvyky, vlastnosti výživy v různých obdobích roku, stanoviště. Chytit pražma na ceněné, napadené od počátku na jaře. Rybaření sedí tiše, maskovaný. Pokleka pražma na plováku rybářský prut je vynikající od nárazu ostatních ryb, a především, jak říká, že rybáři říkají, nejprve vyvolává plovák, a pak ho staví do vody. To se děje v době, kdy, brát trysku zdola, otřik ji zvedne a začne sát, a pak jde na stranu. Při stanovení plováku nebo péče do hloubky by měly být provedeny. SLORE BRID je zapotřebí, i když to není stlačené, ale pevně: jeho rty jsou tvrdé, suché.

V prvním okamžiku, když chytil velký broum, zdá se, že hák padl za soud, ale brzy se brzy, trochu spřádání, bez odporu to jde do pobřeží - vylézt z vody, ve vzduchu, téměř dělá neodolání. Vytáhněte pražma lépe o postavěný nebo bugorický, rychle, dokud se k sobě přišel.

Ale chytit pražma, musí být vhodné. Nejlepší návnada pro BREAM - malé uctívače, čerstvé mravenec vejce a konopné koláče, stejně jako krmivo z chlebových zrn. Privada by měla být položena ve dvou nebo třech dnech před chytáním. S dočasným rybolovem z lodi, od Cola je hlavní krmivo vloženo do vody v míči nebo v podavači ve vzdálenosti 3 - 4 m od lodi, a nejmenším místem - ještě dále - dále - dále, rybář během rybolov. Přináší broum příliš, nesledujte příčinou hotovosti, hrášku nebo dort, přestává mít zájem o ještě více Tantacher a jde do jeho jámy.

BRID "jde na tuku od večera a na návnadu se vejde několikrát denně. Ve světlých měsíčních nocích může být otřik chycen v elektroinstalaci, pokud je plovák viditelný na vodě. V noci se broum obvykle chytí spodní náčiní. Časový broušek závisí na mnoha podmínkách. Pouze zkušenosti a pozorování rybáře mu řeknou, když se objeví bream v krmivu a kdy byste měli jít chytit.

Nejpříznivější počasí pro chytání pražma - teplé dny s malým jihozápadním nebo jižním větrem. Teplé prší ražby nepoškozují rybaření. Před špatným počasím a když je zima . Severní a severovýchodní větrný prolita je méně častý v krmivu.

V létě existuje několik způsobů rybářského broustu: na letní rybářský prut, do mostelů, v elektroinstalaci, osel. Pro chytání pražma by měl být tyč dlouhá, flexibilní a odolná: rybáři často ho malují do tmavě zelené. Dlouhá tyč je odebrána k dalšímu hodění trysky, jako pražma - ryba je opatrná a v malé hloubce blízko k břehu nebo lodi nehodí. Rybolov pro rybaření o průměru 0,2 - 0,3 mm natřených pod barvou půdy. Plováky mají prodlouženou formu, lepší z husí peří. Gruzínská na rybářské linii pro chytání slezubku dala do 3 - 4 cm od háčku, protože s velkým odstraněním nakladače z háčku, nemůžete si všimnout pražma. HOOK číslo 7 - 8.5, ostře honed.

Chytání rybářského prutu

Chcete-li překonat opatrný pražma, rybáři přišli s několika možnostmi pro plovák rybářských prutů. Každý náčiní může být účinný v kompetentní aplikaci.

Mach rybářský prut

Někteří moderní rybáři patří létající rybářský prut na zastaralé vybavení. Ale v dovedných rukou je makh schopen dát odvoz. Float Chating Bream na odpalovacím náčiním je vhodný při jízdě v Staritsa, v blízkosti břehu Swollaha, stejně jako při použití plovoucího.

 • Hlavním prvkem rybářského prutu Machova je lehká uhlíková tyčová tyč bez kroužků a držáku cívky. Délka závisí na způsobu zvážení. Pro pobřežní rybolov jsou vhodné 5-7 metrů modely a při rybolovu z lodi můžete omezit 4 m.
 • Equipping Maska plovák Rybářský proužek se skládá z rybářské linie 0,18 ... 0,22 mm, zatížené, plovák a vodítko (0,16 ... 0,18 mm) s háčkováním. Mach je dobrý, protože doma můžete udělat několik možností. Pro rychlou výměnu nástrojů na tyči je speciální konektor.

Doporučení! Můžete hodit snap-in nejjednodušší dopravu a plovák. Je důležité, aby váha nákladu stačila držet návnadu v hádce.

Odpovídající náčiní

Když se pražma živí od pobřeží, shoda tyčí pomáhá. Její hlavní trumfová karta se stává daleko.

 • Konfigurace náčiní vyžaduje speciální tyč typu plug-in vybaveného kroužkem šířky pásma a držákem cívky. Délka rybářského prutu zápasu je 3,5 ... 4,5 m, test by měl být do 10-40 g.
 • Povinný prvek zápasu se stává nečinnou cívkou. "Mlýnek na maso" je lepší vybrat si s přední úpravou tření a velikost cívky může být v roce 2000-3000.
 • Monoleska 0,20 ... 0,25 mm ran na okraje cívky tak, aby světla závitu vyskytují během odlévání.
 • Těžká rybářská linka je namontována těžkým plovákovým typem. Sada zátěží je vybrána.
 • Vodítko pro zápas je vyroben z monoinsca 0,14 ... 0,18 mm. Volba háčku závisí na použité trysce. Nejčastěji, rybáři platí modely č. 8-12.

Důležité! Načítání je považováno za správné, když při snižování návnady na spodní straně vody je viditelný pouze anténní plovák. Tělo musí být zcela zapuštěno

Bologna Fish

Chytit pražma na řece nejlepší ze všech bologna. To vám umožní přesně a realisticky aplikovat návnadu pomocí proudu.

 • Udržet náčiní nejlepší tyč s názvem Bolognese (Bolognese). S délkou od 4 do 7 metrů se zkušební zatížení může lišit v rozmezí 5 ... 35 g.
 • Úloha cívky je ideální pro inerciální modely se světelnou rotací bubnu. Neuvádějí kroužky na rybářské linii, táhnou čáru do přímky pod vlivem proudu.
 • Jako hlavní rybářská linka se používá k monoin 0,16 ... 0,18 mm a vodítka mohou být vyrobena z tenkého monofilu 0,14 ... 0,16 mm.
 • Můžete sledovat dvojici v důsledku speciálních tramvají pro lov pražma s odnímatelnými podložkami. Umožňujeme nám snížit hmotnost načtené na minimum.

Zástrčku

Nejmodernějším plaveckým prutem, který umožňuje chytit pražma ve vzdálenosti 10-14 metrů od břehu, zástrčka je zvažována. Díky speciálnímu poháru, plug rybářský prut vám umožní přesně dodat návnadu do bodu rybolovu.

 • Hlavní částí náčiní je zásuvná tyč. V odnímatelném vrcholu (draka) je vestavěný gumový tlumič nárazů vestavěný, který je navržen tak, aby se zabránilo rozbitím zařízení při retardování velkých ryb.
 • Přes konektor velryby namontoval rybářskou linku s plovákem, zatížením a háčkem. Zástrčka umožňuje používat nejjemnější monofilament o průměru 0,12 ... 0,14 mm a na tloušťce vodítka je 0,10 ... 0,12 mm.
 • Ve stálých vodních útvarech je dovoleno aplikovat nejcitlivější plovák s přenosovou kapacitou 0,3 ... 1,0 g. Takový lehký pražma se necítí sání návnady ze dna. A plovák bude indikovat rybář na kosti.

Bait

Neexistuje žádný jednotný názor na nejlepší bayt v rybářům. Postavení ryby často mění své chutě v závislosti na sezóně roku, povětrnostní podmínky a krmné základny v nádrži. O rybolovu je nutné vzít návnu, jak zvíře, tak zeleninový původ.

 • Je zvažována oblíbená pochoutka pro brouku Motyl. Návnada je zvláště účinná v chladné vodě na jaře a na podzim. V létě se můra rychle odstraňuje maličkost.
 • Univerzální naugany lze přičítat Oparya. Návnada je dobrá, protože neztrácí své vlastnosti po kousnutí.
 • Klasický zvířecí návnad na BREAM je červ. Používá se od jara do konce podzimu, přináší rybářskou trofejovou rybu.

V menu zeleniny Bream bohatší sortiment. Ale tyto trysky pracují pouze v teplé vodě.

 • Efektivní bait Parenový hráč. Zrna jsou dobře držena na háku, což vám umožní dělat dlouhé obsazení rybářským prutem.
 • Velmi populární v chovu Manka. Tryska nespěchá ve vodě, spolehlivě drží na háku. Ve střevo můžete přidat různé příchutě.
 • Z mnoha testovacích druhů nejlepší výsledek ukazuje Masket. Přitahuje bramovou návnadu na základě kukuřice nebo hrášku.
 • Dušený hrášek Dobré nejen jako tryska, ale také ve formě návnady nebo privady. Díky této návnadě se vám podaří odříznout Malé ryby Poklevka.
 • Můžete lovit pro trofejní ryby Konzervovaná kukuřice. Jezdec přitahuje jasnou barvu a sladkou chuť měkkých zrn.

Návnada na broma

Připraveno návnada na broum lze zakoupit v jakémkoliv rybářském obchodě. Ale některá plemena preferují připravit krmný mix samostatně.

 • Základní složky BRME návnady jsou proslulostí a perlové obiloviny. Je vařeno na malý oheň s periodickým mícháním.
 • V hotové kaši je důležité přidat hlavní částice. Nejčastěji se směsi zavádějí do směsi. Léto přidává hrášek a kukuřice, stejně jako malé chlapce. Pro jarní nebo podzimní rybolov je lepší použít taková zvířata komponenty, jako je nasekaný červ, můra a rozpady.
 • Přitahuje pražma a lahodný zápach návnady. Nejlepší příchutě se stávají anýzem, vanilkovými, koriandrovými a ovocnými plnivy.

Klíčem k úspěšnému rybolovu bude kompetentní krmení trníku. Celá návnada by měla spadnout na dno, kde se hrudky postupně rozpadají. Takže můžete přilákat velkou kořist, nezajímá se o hejny malých ryb. Chcete-li vytvořit hustou krmnou kouli, do kompozice je zavedena drcená suchá hlína nebo půda. Výběr vážného činidla, musíte zvážit barvu dna.

Pozornost! Pro písčité části je vhodné lehké plnivo a pro tmavé dno vypadá vhodnější pro rašelinu.

Po oslepování míče z vařené návnady byste měli hodit do vody na břehu samotného a sledovat ji za jeho rozpad. Pokud Romel spadne na dno a poté se začne rozpadnout, pak je konzistence směsi zvolena správně. Při rybolovu z lodi na řece je lepší použít podavačovou mřížku. Je naplněn kaši a spustí se na laně přímo pod lodí. Návnada je postupně vyplavena samozřejmě, tvořící značku krmiva. Bait by měla být přesně umístěna na návnadu.

Technika chytání pražma na plováku rybářský prut

BREAM, zejména velké ryby. Pokud se rybaření provádí z břehu, zkuste to znovu ne hluk. Prstování, v nepřítomnosti konkurence z jiných rybářů, to má smysl udělat zřídka, ale budu si pamatovat: protože míče s pomerančem s hlukem jsou zahrnuty ve vodě a snadno vyděsit brom klub.

Proto na samém počátku rybolovu hodíme najednou polovinu nebo 2/3 směsi, a pak se zaměřením na činnost ryb, krmíme velikost ořechu v malých míčcích, snaží se dostat stejně jako možné oblasti hlavního sokola. Po 10-15 minutách můžete hodit návnadu.

Zpočátku, malá ryba letěla na návnadu - Roach, Guster.

Číslo příjmu 1: Pokud to není zajímavé zachytit, je možné zasadit velkého červ namísto můra, nebo jen tucet krevního oběhu - blokovat tak velkou trysku není schopen. Po nějaké době, Klev Smartie se náhle zastaví. To znamená, že ryby přišly do návnadu vážnější. Svorka na 300-500 g se obvykle chová méně opatrně a může trvat celý den (s intenzitou proměnné - v závislosti na povětrnostních podmínkách a sezóně). Největší ryba je zachycena krátkými "přístupy", několik kusů v řadě.

Po úspěšném krytu začíná. Aby nedošlo k rozpuštění vašeho praždu stojícího na návnadu, můžete použít dvě taktiky "čerpání" ryb. Pokud je náčiní trvanlivé, a ryba není příliš velká, měla by být použita způsob výkonu. Bream začíná pneumatikou, posunout tyč k levé pravé a paralelně s vodním povrchem. Když se ryby dostane dost a příspěvky jdou na povrch, opatrně to začneme v ponoru.

Nesnažte se dokončit protahování velkých ryb na břeh. Musíte to nejprve vzít pryč od skvrny návnady, současně postupně krmení tyče zpět. Když se ryby dostávají unaveně, přinášíme to blíže k břehu a dokončete stahování.

Dále se osvěžit trysku co nejrychleji a házení řešitelství k bodu rybolovu. Nepohyboval jsem se hejno - nemůžete čekat dlouho. Nezapomeňte na slevu v malých hrudkách. Pokud se znovu začal peckovat maličkost, pak musíte udělat koule více. Koneckonců, často, po příliš hlučném nárazu, zbývající velké ryby odjíždí z návnady na několik metrů. Často se stává po odchodu slušné kopie nad samotnou návnadu. V naději bývalého přátelství se pokusíme znovu svádět narozené příchutě, kteří neměli čas skrýt prolita.

Chytání broum pro podavač

Výběr místa

Největšími obtížemi je rybaření pro bream k krmítku v dobrém kurzu. Nejdříve musíte určit místo pro chytání brouku na podavač. Nejjednodušší možností je použít tzv. Zrcadlový princip reflexe. Podle tohoto principu budou nejvíce hlubší místa v blízkosti strmého pobřeží, zatímco rozbít s menší hloubkou - v častější. Pro chytání pražma, podavač je nejlepší vybrat místo hlouběji a mírně se pohybovat nad průtokem. Jezdec preferuje být na hlubokém místě, výběru míst pro krmení na malých územích. Proto házet náčiní nad hlubokým místem, návnada může šířit svou vůni jen u rybníka.

Řešení pro chytání broum pro podavač

V závislosti na místě rybolovu potřebujete vybrat a řešit. Takže, pokud je to široká řeka s tokem, a potřebujete dlouhý odlitek od 70 do 100 metrů, pak byste měli vybrat dlouhodobý Fidel tyč, 3,9-4,2 metru. Pro jezera, škálování nebo malé řeky je velmi vhodné pro kratší řešení 3 metry dlouhé.

Tyč. Nejlepší je vybrat tyč z uhlíkových vláken (uhlík) s horním testem 80-120 g. Takový test vysvětluje rybaření toku, protože pražma je ryby hluboko vodou. Budete muset udělat dlouho obsazení, abyste úspěšně chytili hlavní kopie.

Cívka Pro podavač by měl být vybrán mírně síla s převodovým poměrem 4.8: 1 až 5: 1, v rozmezí od 2500 do 4000 v závislosti na rozsahu údajných sazeb. Cívka by měla pojmout nejméně 150 metrů rybářské linky. Zadní nebo přední tření - není tak důležitá, hlavní věc je, že pracoval dobře. Baytrans Jste nepravděpodobné, že ho použijete, tak jej překračujte ze seznamu povinných parametrů cívky podavače nečinnosti, ale pokud je to pouze v plus. Obecně budete vyhovovat jakékoli cívce kapr, ale kvůli cenám, můžete udělat a levné spinning pro rybolov Dzhig, mají jen více velikostí.

Lesk - Monofilická tloušťka 0.2-0.25 Z předních výrobců. Naším doporučením je prakticky neuskutečněná rybářská linka Salmo Feeder Specialist. Cop se používá méně často, je to náhle a při použití těžkých podavačů - to je další mínus k použití copu. Flycarbon stejné společnosti Salmo FluoroCarbon tlustý 0 se používá jako vodítka.2-0.25.

Otevřené podavačové podavače. Jsou také nazývány buňkami. Ale zvědavost (pokud podavač zaoblené formy) by nemělo být použito. Snímají se pod silou proudu. Hmotnost podavače může být od 80 do 120 g. Pro silný proud vyžaduje 120 gramů. To umožní rychle dosáhnout dna téměř v místě, kde se podavač dotklo povrchu vody.

Oválné podavače S velkými otvory jsou vhodné pro chytání podavače ve stojaté vodě v blízkosti pobřeží. Doporučuje se poněkud odlišný ve formě a hmotnosti podavačů.

Háčky Vyberte si vysoce kvalitní, známé výrobci - Kosadaka, majitel. Velikost háku závisí na velikosti ústí ryb. Pro lovu podavače velkého řeči, optimální hák bude velikost č. 7-№10. Pro menší číslo 10-№14.

Feeder Snaps pro brouk pro lov

Chytání druze pro průtok zahrnuje instalaci úlovku s podavačem Snap.

Doporučujeme platit:

 • vrtulník a dva uzly;
 • Symetrická smyčka;
 • asymetrický;
 • Patenster.

Vzhledem k jednoduchosti instalace a úlovků je Gardner Patenniter oblíbeným podavačem vybaveným mnoha chovem, zejména nováčkem. Nevýhoda lze považovat za zkroucení rybářské linky, která se objeví po několika sazbách. Vyřešit problém, který můžete jednoduše: zvednout podavač a dát ho uvolnit. Kroucení obzvláště často se stane s monofilátovou rybářskou linkou, tato nevýhoda se objeví na copu.

Princip páření symetrických a asymetrických smyček není odlišný. Samotný rozdíl je jasně pochopen jeho jménem. Na symetrickém obou stranách smyček jsou stejné, a asymetrická jedna strana je kratší - umožňuje prolommu, aby vytáhl návnadu následovně a zároveň se dostat signály na špičku tyče před plstím pražcí závažnost podavačů.

Vrtulník a dva uzly jsou dobré, protože vám umožní chytit spoustu paprsku v pozastavené. Silný proud zvyšuje dlouhý vodítko a trysku a táhne je po proudu. Rychle to způsobuje zájem o ošetřovatelskou rybu a bere spoustu na špičce podavače.

Trysky

Vyberte si návnadu pro pražma na teplotě vody: ve studených rybách dává preferenci zvířat naugany:

 • null nebo žížaly;
 • blázen;
 • Mol.

A v teplé vodě s radostí užívat si zeleninové jídlo. Dobře pecks na:

 • Mamalygu;
 • Perlovka;
 • kukuřice;
 • chlebový těsto;
 • těsto ochucené pšenice;
 • Neurizruple Vary (pop-up).

Každá návnada častěji se změní na čerstvé.

Pokud používáte semolinu nebo chléb jako návnadu, pak je v malých kuliček o průměru 0,5-0.7 cm a na hák, aby jeho tip není viditelný, ale bylo možné to cítit.

Červi se musí muset pohybovat a musí být vyraženy paprsky 5 kusů, takže hák není patrný. Hloupé dobře kombinované s můrou. Prchlomní jako takový sendvič. Svázejte kopec a naplánujte svazky. Taková návnada je univerzální a funguje dobře jak v chladném čase, tak v teple. Je nejlepší mít několik typů návnady a na začátku rybolovu, aby se podavače každý z nich. Pak můžete určit, co je dnes přesně rybaření dnes.

Návnada pro podavač

Jako návnada pro podavače můžete použít jak hotové suché směsi pro pražma a vařené samoobšené směsi pro pražma.

Zakoupeno v obchodě návnady - vynikající možností pro začátečníky, kteří nejsou obeznámeni s preferencí ryb, stejně jako pro ty, kteří neměli čas se připravit na rybolov. Ačkoli to je oba milovníci vlastních domovských receptů, bude vynikající základní složkou, která má velmi nasycenou aromatickou složku.

Pokud si koupíte návnadu v obchodě, pak nenárodíte na produkty slavných výrobců - Dunaev, Sensas, Trapper. Zvolte ovoce chutě, které jsou velmi jako pražma. Přesně obsahuje vyvážené složení složek. Levná návnada neznámého původu může mít ve svém složení nic, a výsledek rybolovu vás může zklamat.

Nákup podavače návnady, zvážit nádrž, ve které se chystáte chytit. Pokud se jedná o řeku, pak lepidlo lepidlo by mělo být zakoupeno na návnadu, což z něj učiní více viskózní. Ujistěte se, že při nákupu je, že na balení je nápis "pro řeku" nebo "pro řeku".

Pro výrobu návnady nepotřebujete speciální kulinářské dovednosti.

Technika chytání broušek pro podavač

Při výběru místa chytání brouška do podavače postupujte podle vlastností jeho chování. Nachází se na dně nádrže, a nemá rád rychlý tok, i když je to neustálý obyvatele řek, takže organizování parkoviště v klidných klidných místech. Optimální bude zátoka nebo řeka. Do večera, ryby plave proti pobřeží, a ráno to jde hlouběji.


Spodní část řeky by mělo být hlína, pokrytá kalem nebo skořápkou. A písčité dno není vhodným místem pro rybaření (pražma může dostat jídlo v písku, takže se snaží více pevných spodních ploch).Proces chytání podavače začíná návnadou.

Prstovací technika je následující:

 1. Bez připevnění vodítka k krmení podavače po konzumaci, trochu pěnivosti po stranách, takže návnada během lesku nedostane dostatek spánku.
 2. Zkontrolujte opačný břeh a všimněte si mezník, ve kterém se podavač opustíte pokaždé, protože záda. Budete muset dostat velmi bod.
 3. Udělejte házení asi 80-90% vaší síly, pokud bude rybaření prováděno v maximální vzdálenosti od břehu. V době dotyku podavače s vodou - nezapomeňte zavřít handguard k předvídavosti rybářské linky a dát tyč ne stojan.
 4. Zatímco podavač spadne na dno na hlubokém místě - je čas opravit rybářskou linku na cívce pro speciální klipy-stop. Obvykle má trojúhelníkový tvar se zaoblenými hranami. Nyní, když rybářská linka směřuje na klipy, všechny následné odlitky na 100% vašeho úsilí dosáhne bodu, ve kterém jste poprvé opustili. To vám umožní chytit z házení do obsazení na stejném místě.
 5. Takové spouštěcí odlitky musí být vyrobeny z 5 až 10 kusů v závislosti na pevnosti. Silnější proud - čím více návnady bude muset strávit.

Další podavače dochází podle scénáře konstantního restartu vyplněných časů podavačů za 3-5 minut.

Reprodukce a potomky

Bream: popis, reprodukce, stanoviště, rybaření, chování, fotografie, video, životní styl, nepřátelé

Pro střední část území naší země je charakterizována skutečností, že lomítko začíná příchodem prvního počtu měsíce měsíce. Na začátku tření hejn, BRID se rozdělují do skupin ve věku-indikátory. Takové oddělení se týká jakýchkoli druhů uměleckých ryb, zatímco summity mění jejich obraz na tmavší. V oblasti hlavy mužů se objevují relativně malé bradavice, více podobné vyrážky.

Ryby jde do tření skupinami a každá skupina jde do potěr později než každý předchozí. Bez ohledu na povětrnostní podmínky nebo stanoviště, tření trvá asi měsíc. Brream Spawn se nachází v těsné blízkosti obvyklých stanovišť a jsou v malých oblastech s bylinným dnem. Muži jdou do průřezů jako první, a samice se objevují za nimi.

Každá skupina bude potěšit v průběhu několika dní, ačkoli hodně závisí na povaze stanovišť a povětrnostních podmínek. Kaviárový broušek je jiný mírně nažloutlý odstín. Dospělý individuální odbyne do 150 tisíc. Ikrinka. Vzhledem k vysoké míře plodnosti přetrvává počet mřížek na konstantní úrovni, a to i v podmínkách aktivního průmyslového rybolovu.

Ikrinka bezpečně připojí k vodám vodní vegetace. Ty vejce, která nemohla odolat, vznáší se na povrch nádrže, kde jsou stejné ptáky jí. Pro normální průběh vývoje kultovní, teplota vody by neměla klesnout pod +10 stupňů. V případě znatelného chlazení je možná hromadná smrt otočné řeči.

Je důležité vědět! V závislosti na klimatických podmínkách jsou následující způsoby různými způsoby dosahuje puberty. V teplejších oblastech jsou připraveni hodit kaviár ve věku 3-5 let a věkový rámec je blíže ke studeným regionům, a pražma se může dozrát dozrát ve věku od 5 do 9 let.

Po tření tvoří mnoho hejn a zanechávají tradiční místa tření. Zde, v tradičních oblastech stanoviště, bude BREAM až do příštího jara, kdy začíná další fáze Iketanie. Po tření se brom začne aktivně jíst. K tomu se hromadí v oblastech, zmačkaný rákos nebo vlhkost. V takových lokalitách je pražka vše potřebné pro maso.

Přírodní nepřátelé syntézy

Bream: popis, reprodukce, stanoviště, rybaření, chování, fotografie, video, životní styl, nepřátelé

Následující se aktivně rozvíjejí a rychle rostou a rychle rostou, což jim dává některá privilegia spojená s riziky, zejména v mladém věku, kdy je ryba docela snadná kořist pro mnoho predátorů.

Již ve 3. ročníku života, ryby začíná jít ven pod "tisk" mnoha dravých druhů ryb, včetně kočička. Navzdory tomu zůstávají někteří přirozený nepřátelé. Je třeba poznamenat, že SOM nebo velké spodní štiky, stále představují určité nebezpečí i pro dospělé osoby. Je třeba poznamenat další faktor, který představuje nebezpečí pro existenci vašeho broustu - to jsou různé parazity, které se mohou usadit v křesle. Vejce těchto parazitů spadají do vody s výkaly mnoha rybářských ptáků. Po vzhledu parazitů se parazity spolknou některými malými korýšami, které zase krmí. Ze střeva, některé typy parazitů pronikají rybí tkáň, kde se aktivně rozvíjí a často vedou k smrti jednotlivců.

Ryby v letních obdobích je obzvláště utrpení, když se voda zahřeje na vysokou teplotu. Během tohoto období může být otřik ovlivněn solitérem, stejně jako těžký tvar muggysisu žábrich - bronchimnicóza. Zpravidla pacienti nebo oslabení jednotlivců se stávají kořistí sanitačních zásobníků - velkých hrudek a velkých segmentů. Nemají významný vliv na počet otřiků ve vodních útvarech.

Populace a postavení formuláře

Bream: popis, reprodukce, stanoviště, rybaření, chování, fotografie, video, životní styl, nepřátelé

Počet pražma v každé konkrétní věce vody může mít významné oscilace, které závisí na úspěchu procesu tření. Aby bylo možné úspěšně snížit polotovar, měly by být pro ně vytvořeny zvláštní podmínky s vysokou povodně. V důsledku registrace stohu mnoha řek, počet přírodních oblastí pro tření ryb znatelně snížil. Bohužel, to je relevantní nejen pro pražma, ale i pro jiné druhy ryb.

Důležitá fakta! Black Amur v našem času obdržel stav vzácných a ohrožených druhů, takže je uveden v červené knize.

V současné době se přijímají opatření k zachování hlavních rezerv v pražma, proto byly vytvořeny některé z rybářských farem. Kromě toho se neustále konají události pro spásu praždu, když je přirozené spojení zásobníku s řekou ztraceno. Pro vytvoření pohodlných podmínek se aplikují speciální návrhy plovoucího tření. Jak bylo uvedeno výše, různé epidemie nemají poslední vliv na počet ryb.

Hodnota rybolovu

Bream: popis, reprodukce, stanoviště, rybaření, chování, fotografie, video, životní styl, nepřátelé

Jedníky se zpravidla chytit v pobřežní zóně a vůbec ve velkých stranách. To se provádí na jaře a na podzim, mechanizované rybářské oddíly, které používají tajemství a poštovní sítě. V podzimním období také používá drápy. Na základě pravidel rybolovu je upřednostňován racionálnější přístup k použití obyvatelstva obyvatelstva. To je způsobeno snížením zesíleného převrácnosti, stejně jako expanze pobřežní oblasti rybolove v oblasti mořské vody. Zároveň jsou podmínky použití vagnetů a tajemství omezeny, od začátku března a do 20 dnů od dubna.

Od 20. dubna a do 20. dne května, délka řezu v říčních zónách sousedících s Avendelem oficiálně prodlouženou. Takové události umožnily zvýšit intenzitu rybářských akcí týkajících se Avandants, se zvýšením objemu úlovku řeky a polo-pass druhů ryb, včetně řeči. Navzdory přijatým opatřením mnoho odborníků indikuje jejich nedostatečnost.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobny